Ticket Restaurant  

Öğle yemeği ihtiyacınıza çağdaş bir çözüm!

Dünyada yemek kuponu sisteminin yaratıcısı olan Edenred, size daha fazla kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla Ticket Restaurant® yemek kuponlarının yanı sıra kurumlara yemek kartı ile de hizmet vermektedir. Belirlenen öğle yemeği kredisinin akıllı kart üzerindeki çipe yüklendiği bu sistem; daha hızlı, kolay ve güvenli bir harcama yöntemi sunmaktadır.

Yemek kuponu ve kartlarınızla harcamalarınızı nasıl yapabilirsiniz?

İşyeriniz tarafından aylık olarak siparişi verilen yemek kartı veya kuponları, Ticket Restaurant® üyesi olan tüm restoran, cafe veya büfelerde direkt olarak nakit para yerine geçmektedir. Üye kuruluşlarımızda yemek kuponları ya da kartlarıyla yapacağınız tüm harcamalar %8 KDV’li tüketime hazır gıdaların satın alınması için geçerlidir.

Harcamalarınız karşığında üye kuruluşlar kasa fişi kesmekle birlikte, bu fişleri kendi ödemelerini alabilmek için saklamakla yükümlüdürler. Dolayısıyla, yaptığınız harcamalar karşılığında üye kuruluşların size fiş veremeyeceğini belirtmek isteriz. Ancak, Ticket Restaurant® kart sahibiyseniz, yaptığınız tüm harcamaları POS terminallerinden alacağınız bilgi fişleri ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ticket Restaurant® sistemine üye olan kuruluşları nasıl bulabilirsiniz?

Sektör lideri olarak en yaygın üye ağına sahip olan Edenred, Türkiye çapında 27 binin üzerinde farklı ihtiyaçlarınıza cevap veren üye kuruluşları ile size hem mekan, hem de yemek seçimi özgürlüğü sunmaktadır.

Üye kuruluşları Ticket Restaurant® cam etiketlerimizden kolaylıkla tanıyabilirsiniz. (cam etiketi görseli)Aynı zamanda, size en yakın olan üye kuruluşları belirlemek amacıyla "Üye Kuruluş Arama" fonksiyonundan faydalanabilirsiniz. Bu fonksiyon sayesinde ister üye kuruluş adını girerek, isterseniz şehir, semt ya da ilçe seçerek üye kuruluş aramanızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı arama sonucu için, "üye kuruluş kategorisi", "yemek çeşidi" veya "sipariş şekli"ne göre de sorgulama yaparak, üye kuruluş bilgilerine telefon ve adres detayları ile birlikte ulaşabilirsiniz.