Sipariş verilmesi > Kredi yükleme 

Kredi yükleme

  • Aylık kredi miktarları, kredi sipariş talebi Edenred Türkiye'ye iletildikten sonra 1 iş günü içerisinde, üye kuruluşlardaki POS terminalleri aracılığıyla çalışanlarınız tarafından kartlarına yüklenebilecektir. Yüklenen krediler, "Kredi Geçerlilik Tarihi" itibariyle kullanılabilecektir. Kredi geçerlilik tarihi, fatura tarihidir.
  • Kredi yükleme işlemleri firmanızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda aşağıda belirtilen şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Offline yükleme:
Firmanız tarafından tercih edilen, çalıştığınız bölgeye
en yakın üye kuruluşlarda bulunan POS terminalleri
aracılığıyla Ticket Restaurant® yemek kartlarına otomatik olarak kredi yüklemesi yapılabilmektedir. Ticket Restaurant® yemek kartını POS terminallerinin yuvasına yerleştirdiğiniz anda, daha önce merkezden POS terminaline yüklenen kredi, karta otomatik olarak aktarılacaktır. Herhangi bir tuşa basılarak işlem yapılması gerekmemektedir.

Online yükleme:
Çalışanlarınız, Ticket Restaurant® yemek kartı cam etiketi bulunan tüm üye kuruluşlardaki POS terminalleri üzerinden kartlarına kredi yükleyebilirler. Bu işlemin gerçekleşebilmesi için, POS terminalinin elektriğe bağlı olarak telefon hattı üzerinden merkez ile online bağlantılı olması gerekmektedir.