Ticket Online 

Ticket Online Express

» Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ticket Online

Ticket Online - Sipariş ve Takip Aracı Yenilendi!

Edenred Türkiye olarak ihtiyaçlarınıza çok daha etkin ve hızlı cevap verebilmek amacıyla altyapı ve teknolojimize yatırım yaparak, hizmet kalitemizi artıracak yenilikler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Bu doğrultuda, sipariş işlemleriniz için sunmuş olduğumuz Ticket Online sipariş aracımızı daha fazla hız ve kolaylık sağlayacak şekilde sizin için yeniledik.

Ticket Online ile neler yapabilirsiniz?

Yeni Ticket Online üzerinden, Sipariş işlemleri menüsünden Ticket Restaurant yemek kuponu siparişlerinizi koçan ya da sayfa olarak seçebilecek, yeni kart ya da kredi yükleme siparişlerinizi verebilecek, diğer yandan Kart yönetimi özelliğiyle kartlarınızı iptal ya da bloke edebileceksiniz. Sipariş takibi özelliğiyle siparişlerinizi eş zamanlı takip edebilecek ve raporlayabileceksiniz. Otomatik sipariş özelliği, siparişlerinizin belirlediğiniz tarihte otomatik olarak üretilmesini sağlarken, Excel ile sipariş özelliğiyle de hazır excel şablonlarıyla istediğiniz sayıda kart için kredi yükleme siparişi girebileceksiniz. Aynı zamanda, siparişlerinizi yöneten kullanıcıların yetki düzeylerini belirleyip takibini yapabileceğiniz Kullanıcı ve işlem ayarlarları ile aradığınıza hızlıca ulaşabileceğiniz Yardım menüsü de sizlere hem zaman hem de kolaylık sağlayacak.

Bu hizmetimizden faydalanmak için Ticket Online’a hemen üye olabilirsiniz.

Ticket Online ile tıkladılar, kazandılar!

22 Mart 2010 – 09 Temmuz 2010 tarihleri arasında Yeni Ticket Online üzerinden en az 2 ay boyunca, Ticket Restaurant yemek kartı ya da yemek kuponu siparişi verdiler, kazandılar!

Aylık siparişlerini Ticket Online üzerinden veren4 müşterimiz Dell Inspiron Mini 1011 VW Netbook, 1 müşterimiz NOKIA E-72 Cep Telefonu, 10 müşterimiz 100 TL tutarında hediye kuponu kazanmıştır. Asil ve yedek talihlilerinin listesini görmek için lütfen tıklayınız.

Ticket_Online_Lansman_Hediyeler