Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

İş Süreçlerinizi Özgürce tasarlayın!

E-Flow BPM kolay kullanımı ile tüm kurumsal iş süreçlerinizi rahatlıkla tasarlamanızı sağlar. Üstelik kodlama bilgisi gerektirmez. Şirketinizde en sık kullanılan iş süreçleriniz için süreci özgürce tasarlayabileceğiniz yazılım E-flow ile %10 indirmle tanışın! 


Sürükle ve bırak teknolojisi
Süreçlerinizi hayata geçirmek için kod yazmayı bırakın! Bu sadece zor değil, aynı zamanda çok zaman alıcıdır. E-Flow ile süreç tasarımcıları görsel olarak süreçleri oluşturabilirsiniz. Böylece süreçler daha hızlı hayata geçer. Sezgisel tasarım arayüzü sayesinde sürükle ve bırak yöntemi ile tüm iş süreçlerinizi özgürce tasarlayabilirsiniz. Üstelik ERP, CRM, DMS sistemleri ile entegre!

E-Flow ile zaman artık engel değil!
İş uygulamanızı dilediğiniz yerden kullanın. İster web ister mobil. İşletmenizi bugün,yarın ve gelecekte destekleyin

Bulut
Artık aylık bir lisans ücreti karşılığında E-Flow BPM Cloud’u uygulamaya geçirebilirsiniz. Böylece, işletmeniz büyüdüğünde, E-Flow BPM çözümü de sizinle birlikte büyüyecektir.

Yerleşik
E-Flow BPM çözümünü ofisinizde yerleşik olarak uygulamaya almak da isteyebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaya ortamları sunuyoruz.

Mobil olduğunuzda işlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz. Ofis dışında süreçleriniz durmasın! hareket halinde olmanız, işinizdeki başarınızı engellemesin.
• E-Flow BPM Mobile ile hızla mobil uygulamalar oluşturun
• İşletmenizde Android mi kullanıyorsunuz? Yoksa IOS mu ? Bırakın bunu E-Flow düşünsün. Siz sadece sürecinizi tasarlayın ve arkanıza yaslanın.
• Web ve mobil cihazlar arasında anında etkileşim sağlayın.
• Tüm uygulamalar ve tüm kullanıcılar için kodlama yok. İhtiyacınız olan sadece sezgisel arayüze sahip E-Flow Tasarımcı Arayüzü

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş