Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Digiturk Dünyasında Ticket'a Özel Ayrıcalıklar!

Digiturk’ten, Sporun Yıldızı Paketi alan Ticket’lılar yemek kartlarına yapılacak ek 100 TL ödemenin keyfine varıyor!

Sporun Yıldızı paketine üye olarak; HD kalitesinde birbirinden heyecanlı spor karşılaşmalarını doya doya izleme fırsatı bulacaksınız. Spor toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier ligi, La Liga, Seria A, Ligue 1, NBA, Atp Masters, Formula 1 ve daha fazlası. 3 Ay boyunca hediye ettiğimiz Yıldız Dolu paketinde ise, Tv’de ilk kez yayınlanan her ay 40 yeni film ve ünlü yönetmenlerin , ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler ile birlikte tv izleme keyfini ikiye katlıyoruz. Herkese göre içeriği bulunan Digiturk’te yüzlerce ulusal kanal, belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN gurme, beIN H&E ve BeIN IZ gibi ödüllü tv kanallarına da sahip olacaksınız.
Katılım Koşulları
  • Kampanya kapsamında; Sporun Yıldızı paketi alan Ticket Restaurant Kart sahiplerinin kartlarına 100 TL ödeme yapılacaktır. Ödeme tutarı, Digiturk paketinin satın alınmasını takip eden 10 iş günü içerisinde karta yatırılacaktır.
  • Belirtilen fiyatlar 12 Ay kullanım sözlü sporun yıldızı paketi için geçerlidir. Belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya World, Axess, Bonus, Card Finans, Advantage veya Maximum özellikli taksit özelliği olan kredi kartlarıyla 12 taksitli olarak ödenebilir.  
  • Sporun yıldızı paketi ile Ailenin yıldızı paketine ilave olarak futboldan basketbola, tenisten motor sporlarına tüm spor içeriğini izleyebilirsiniz. Ayrıca BeIN Connect ile web’den, cepten yada tabletten Spor Toto Süper Lig dahil paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.  
  • Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik -90’lık çanak anten için 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisine tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir.
Başvuru
Promosyon kodunu görebilmek için giriş yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş