Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Ticket’ın Hediye Dünyasını Keşfedin!Ticket, Money Club Pro kart ürünü ile Ramazan’da erzak kolisi hazırlama derdine son veriyor! Ticket’ın Migros market ürünü ile çalışanlarınız kendi ihtiyaçlarına en uygun alışverişi tüm Migros, Tansaş, Macrocenter, MigrosJet, 5M Migros ve Migros Sanal Market’lerden yapabilir, siz de erzak kolisi hazırlama, taşıma, depolama maliyetlerinden kurtulursunuz!


Ticket, elektronik dünyasını Teknosa kart ile cebinize getiriyor ve çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve müşterileriniz için hediye seçme, gönderme derdine son veriyor! Teknosa hediye kartına istediğiniz tutarda yükleme yapabilir ve SMS kodlu hediye çeklerinin ister bir kısmının ister tamamının 81 ilde, 300’e yakın Teknosa mağazası’nda özgürce harcanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik Teknosa kartlar, tüm indirim ve kampanyalarda 1 yıl süreyle geçerlidir!


Ticket, Ticket Compliments Fashion ve Ticket Compliment Universal hediye kuponlarıyla moda ve alışveriş dünyasından 30 seçkin markayı çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve müşterilerinizin beğenisine sunarak hediye seçme ve dağıtma iş yükünüze son veriyor, size özel ödeme koşulları ile maliyetlerinizi azaltıyor!


Ticket Compliments Fashion hediye ve alışveriş kuponları, Boyner, YKM, Fabrika, Network gibi seçkin 17 markanın 400’ü aşkın mağazasında, %8 KDV’li giyim, ayakkabı aksesuar alışverişlerinde geçerlidir.Ticket Compliments Universal hediye ve alışveriş kuponları, Bimeks, Boyner, YKM, Tepe Home, Tefal gibi seçkin 13 markanın 2.000’i aşkın mağazasında, %18 KDV’li elektronik, beyaz eşya, sofra dünyası, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri, dekorasyon, mobilya, kozmetik alışverişlerinde geçerlidir.
Ticket Compliments Universal Siparişi vermek için tıklayın.  
Ticket Compliments Seyahat Kodu, yüzlerce otel, tur ve otel&ulaşım seçeneğinde kullanmak üzere çalışanlarınız, müşterileriniz ve bayileriniz için satın alabileceğiniz dijital seyahat çözümüdür.