Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Deniz’li KOBİ’lere Ticket avantajı!

DenizBanklı KOBİ’ler öğle yemeklerinde Ticket Restaurant ile kazanıyor! 

Yeni Ticket Restaurant müşterisi olarak çalışanları için en az  1.000 TL tutarında öğle yemeği kartı / kuponu siparişi veren DenizBanklı KOBİ’lere anında 250 TL Ticket Restaurant yemek kuponu hediye!

Kampanyadan faydalanmak için “TICKET” yazıp 3280’e kısa mesaj göndermeniz ve gelecek şifre ile (0216) 655 78 11’den Ticket Restaurant satış ekibini arayarak yeni Ticket Restaurant müşterisi olmanız ve ilk siparişinizi vermeniz yeterli!
Kampanya Koşulları
  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. 
  • Kampanya, ilk kez Ticket Restaurant müşterisi olarak en az 1.000 TL tutarında öğle yemeği siparişi verecek DenizBanklı KOBİ'ler için geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için yeni Ticket Restaurant müşterisi olmak gerekmektedir. Mevcut Ticket Restaurant müşterileri kampanyadan faydalanamaz.
  • En az 1.000 TL tutarında Ticket Restaurant öğle yemeği kart / kupon siparişi veren yeni müşterilere 250 TL tutarında Ticket Restaurant yemek kuponu hediye edilecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak için “TICKET” yazıp 3280’e mesaj göndermeniz ve gelecek olan şifreyi (0216) 655 78 11’i arayarak yeni Ticket Restaurant müşterisi kaydı esnasında iletmeniz yeterlidir.
  • Bu kampanya, Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş’nin diğer kampanya ve promosyonları ile birleştirilemez.
  • Kampanya katılımı için 3280’e gönderilen kısa mesajlar bağlı bulunduğunuz operatör tarifesine göre 1 standart SMS ücreti olarak yansıtılır.
  • Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş ve DenizBank kampanya şartlarını değiştirebilir veya farklı bir bildirim olmaksızın kampanyayı sonlandırabilir.

Rakamlarla Biz Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri!

42 ülke

660 bin müşteri

41 milyon kullanıcı

Dünyada Edenred hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş