Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Ticket’la uzun süreli bir ilişkiye var mısınız?

Ticket'a  geçecek firmalar çok ama çok kazançlı!

Siz de hemen Ticket’a geçip çalışanlarınız için 6 ay veya 12 ay boyunca aynı tutarda Ticket Restaurant öğle yemeği kartı sipariş vererek 5.000 TL’ye varan hediye yemek kuponu kazanabilir, işletmenizi kâra geçirebilirsiniz.

Hediye yemek kuponlarını kazanmak için tek yapmanız gereken Ticket’ın avantajlı dünyasına katılarak çalışanlarınız için 6 ay veya 12 ay boyunca öğle yemeği kartı siparişi vermek! Üstelik çalışan sayınız ve çalışan başına vereceğiniz aylık sipariş tutarının büyüklüğü bizi hiç ilgilendirmiyor!


İster 1 ister 1.000 çalışanınız olsun
, kampanyamızdan yararlanarak hediye yemek kuponu kazanabilir, Ticket’lı firmalara sunduğumuz avantajlarla işletmenizi kâra geçirebilirsiniz.

Size özel Ticket Restaurant kampanya teklifimiz için 0216 6557817 no’lu telefondan satış temsilcilerimize ulaşabilir, ‘Hemen Satın Al’ butonuna tıklayarak, online satınalma aracımız üzerinden süreci başlatarak satın alma işlemi öncesinde kampanya teklifimizi görebilir veya ‘Sizi arayalım’ butonuna tıklayarak satış temsilcimizin size ulaşarak kampanya teklifi vermesini sağlayabilirsiniz.  


 
Kampanya Koşulları
  • Kampanya, 9 Ekim 2015 tarihinden itibaren yeni Ticket Restaurant müşterisi olacak firmalar için geçerlidir.
  • Kampanya, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için yeni Ticket Restaurant müşterisi olarak vereceğiniz sipariş tutarına göre 6 aylık veya 12 aylık Ticket Restaurant sipariş sözü vermeniz gerekmektedir.
  • Hediye yemek kuponlarını kazanabilmek için ilk siparişinizden itibaren her ay, ay atlamadan ilk siparişiniz tutarınızın denk geldiği kampanya sipariş bareminde Ticket Restaaurant yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
  • Sipariş sözü verdiğiniz halde herhangi bir ay yükleme yapmamanız ya da ilgili sipariş bareminin altında yükleme yapmanız durumunda ödüllendirme yapılmaz.
  • 6 ay sipariş sözü veren firmalara kazandıkları hediye yemek kuponlarının tamamı, 6. ayın sonunda tüm siparişleri tamamlandığında iletilir.
  • 12 ay sipariş sözü veren firmalara kazandıkları hediye yemek kuponlarının %30’u 6. ayın sonunda, %70’i ise 12. ayın sonunda tüm siparişleri tamamlandığında iletilir.
  • Kampanya sonunda ödülünüzü gönderebilmemiz için kazandığınız hediye tutarında ‘ciro primi faturası’ keserek tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Hakedişiniz oluştukça fatura kesme sürecine ilişkin detaylı bilgiler firmalarımızla paylaşılacaktır.
  • Kampanya, başka herhangi bir Ticket Restaurant kampanyası ile birleştirilemez.
  • Edenred, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

Rakamlarla Biz Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri!

45 ülke

660 bin müşteri

41 milyon kullanıcı

Dünyada Edenred hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş