Şirket Aracı ve Filo Kiralamalarda %5 İndirim!

ALD Automotive, sunduğu operasyonel kiralama ve filo yönetimi hizmetleriyle mobilite çözümlerinde bir dünya lideridir. Büyük ölçekli kurumsal firmalar, KOBİ’ler, profesyoneller ve bireysel müşterileri içeren geniş müşteri profiliyle 43 ülkede hizmet vermektedir. Dünyada sektör lideri olan ALD Automotive, sürdürülebilir mobiliteyi, stratejisinin odak noktası olarak benimseyerek; yenilikçi ulaşım çözümleri ve teknoloji destekli dijital hizmetler sunarak müşterilerinin sadece kendi işlerine odaklanabilmelerini sağlar. ALD, dünya genelinde 6.500’ü aşkın çalışanıyla 1,76 milyon aracı yönetmektedir. (Aralık 2020 itibarıyla) ALD hisseleri Euronext Paris borsası A grubunda işlem görmektedir (ISIN: FR0013258662; Ticker: ALD) ve aynı zamanda SBF120 endeksine dahildir. ALD’nin hakim ortağı Société Générale Bankası’dır.

  ALD Automotive Türkiye Türkiye pazarında 2005 yılından bu yana hizmet veren ALD Automotive Türkiye, Fransız menşeili Société Générale grubunun iştiraki olan ALD Automotive SA ailesinin üyesidir. Şirket, filo araçlarının finansmanı ve tüm operasyonel işlemlerinin yönetimini içeren, tam kapsamlı operasyonel kiralama hizmeti sunmaktadır. ALD Automotive Türkiye, 11.000 adetin üzerinde araç filosu yönetmekte olup, en üst düzeyde hizmet kalitesi sunarak sektöründe lider, operasyonel kiralama şirketi olmayı hedeflemektedir.

Kampanyadan Yararlanabilmek için lütfen Giriş Yapınız >>

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 01.01.2023 – 31.12.2023 arasında Edenred ve ALD Automotive iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya çerçevesinde Edenred müşterileri, ALD Automotive'den yapacakları şirket aracı ve filo kiralamalarda %5 indirim kazanacaklardır.
  • Edenred müşterileri, kampanya kapsamında ALD Automotive’e yapacağı başvurulardan sonra ALD Automotive yetkilileri satış sürecinin devamı için Edenred müşterileri ile iletişime geçecektir. Finansal değerleme koşullarının sağlanması durumunda kampanyadan yararlanılabilecektir.
  • Kampanya Edenred müşterisi olan şirketlere araç kiralaması için yapılan bir kampanyadır. Sadece şirketler yararlanabilir. Bireysel kiralama talepleri ALD Automotive tarafından kabul edilmemektedir.
  • Kampanya kapsamındaki araçlar stoklarla sınırlıdır. ALD Automotive stok durumunu, kredi değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan müşteriler ile paylaşacaktır.
  • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • ALD Automotive ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya ile ilgili bilgiyi 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

Predefined Presets