5 Bin TL ve 8 Bin TL arası seyahatlerde 250 TL indirim 8 Bin TL ve 10 Bin TL arası seyahatlerde 400 TL indirim 10 Bin TL ve 15 Bin TL arası seyahatler de 500 TL indirim 15 Bin TL ve üzeri seyahatler de 750 TL indirim

KATILIM KOŞULLARI

  • İndirim kodları Tatilsepeti’nden yapılacak 5.000 TL ve üzeri seyahatler de 250 TL, 8.000 TL ve üzeri seyahatlerde 400 TL, 10.000 TL ve üzeri seyahatlerde 500 TL, 15.000 TL ve üzeri seyahatler de 750 TL indirim sağlamak üzere seçili yurt içi otellerde ve turlarda geçerlidir. Kampanya diğer ürün tiplerinde geçerli değildir.
  • Kampanya dahilinde dağıtılan çekler nakde çevrilemez, geçerli ürün tipleri dışında kullanılamaz, birleştirilemez. İptal – iade durumunda tekrar kullanılamaz ya da bedel iadesi yapılamaz. Yapılan rezervasyonlar sonucu iptal, iade ve değişiklikler ile ilgili tüm masraf, kesinti ve cezalardan misafir sorumlu olacaktır. Misafirin iptal, iade, değişiklik talepleri yapmış olduğu rezervasyona ilişkin kendisine gönderilen Sözleşme kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.
  • Tatilsepeti, çek kullanımına dair art niyetli bir amaç tespit etmesi durumunda kullanımın iptalini yapma hakkını saklı tutar.
  • Müşteriler kampanya kodunu www.tatilsepeti.com web sitesinden yapacakları ödeme aşamasında ibraz ederek kampanyadan faydalanabileceklerdir.
  • Kampanya kullanımı uçak bileti, araç kiralama, yurt dışı otel, sigorta - transfer vb. özel seyahat hizmetleri, yiyecek-içecek, ulaşım, müze ören yeri girişleri gibi özel harcamaları kapsamamaktadır. Sadece yukarıda belirtilen geçerli ürün tiplerinde söz konusudur.
  • Kampanya dahilinde Tatilsepeti’nde indirimli rezervasyon yaptırmak için son gün 31 Haziran 2022 olup, 15.02.2022 – 31.12.2022 arasında planlanan rezervasyonlara indirim uygulanabilir. 31 Haziran 2022 sonrasında kullanılmayan indirim çekleri iptal olacaktır. Süresinde kullanılmayan çeklere ilişkin olarak Tatilsepeti’nden herhangi bir talepte bulunulamaz.
  • Müşteriler her çeki yalnızca bir kez kullanabilir.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Tatilsepeti’ne aittir.
Predefined Presets
Purchase this theme