Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Jetizz'den Gönderilerde Edenred Müşterilerine Özel Fiyatlar!

Jetizz, “Jet hızında teslimat” sloganıyla, Türkiye e-ticaret sektöründeki  tüm gönderilerinizde, amacınıza uygun hizmet çeşitliliği ve aynı gün teslimat seçeneği ile yeni soluk getiren, kurumsal iş ortağıdır. Hizmetleri arasında Aynı Gün Teslimat, Randevulu Teslimat, İade Toplama, Acil Uçak Kargo (aynı gün), Uçak Kargo (ertesi gün) bulunmaktadır.

Katılım Koşulları

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli olup her ay bir sonraki ay için uzatılacaktır. Kampanya sağlayıcı firması Jetizz sözleşmeli çözüm ortağı Kobitsa firmasıdır. Edenred ve Kobitsa, kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Jetizz Aynı Gün Teslimat ve İade Toplama hizmetleri sadece İstanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir. Gönderilerinizin hızlı bir şekilde ulaşması istenirse Jet Kargo hizmeti ile aynı gün en geç sabah 10.00'a kadar istediğiniz adrese ulaşacaktır.

Jetizz Randevulu Teslimat hizmeti İstanbul il çıkışlı gönderilerinizde geçerlidir. Tüm il ve ilçelere gönderi yapılabilir.

Jetizz Acil Uçak Kargo ve Uçak Kargo hizmetleri ise İstanbul çıkışlı gönderilerde geçerli olup, 7/24 saat havaalanı olan tüm illere en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Acil gönderileriniz için alım saatine göre aynı gün içinde teslim edilmektedir.

Hemen Başvur
Kampanyadan Yararlanabilmek İçin "Hesabım" Bölümünden Giriş Yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş