Ticket Restaurant ile siz de kazanın

Ticket Restaurant üyesi restoran, kafe ve marketlerin arasına katılın!

50.000’i aşkın Ticket Restaurant POS’u kullanan restoran, kafe ya da marketlerden biri olun, Türkiye’nin dört bir yanındaki 1,5 milyondan fazla kullanıcıya kapılarınızı açın! Türkiye’yi yemek kartıyla tanıştıran Edenred sayesinde kazancınızı artırın, işinizi büyütün!

Ödeme almanın hızlı ve kolay yolu: Edenred CepPOS

Sadece bir uygulama indirerek akıllı telefonunuzu POS cihazına dönüştürün; hiçbir ücret ödemeden hem temassız Ticket Restaurant yemek kartları ile hem de QR kod ya da NFC teknolojisi ile hemen ödeme almaya başlayın. Klasik POS cihazlarının aidat, servis, bakım ve sigorta gibi ek masaflarından da kurtulmak için Edenred CepPOS’u Google Play’den Android tabanlı cep telefonunuza hemen indirin ve uygulamaya kaydolun.

Edenred CEPPOS
İşyeri Gider İndirimi

Satın almalarınızda indirimlerden yararlanın, tasarruf edin!

Ticket Restaurant üyesi olduğunuz anda (Red Club Business ayrıcalıkları sayesinde) akaryakıttan telefon faturasına, damacana su alımından, kargo gönderilerinize sayısız markaya ait ürün ve hizmetleri, size özel indirimlerle satın alarak operasyonel giderlerinizde tasarruf sağlar, kaynaklarınızı verimli kullanırsınız.

Türkiyenin her yerindeyiz

Ödemeleriniz hesabınıza geçsin!

Ticket Restaurant Kart ile tahsil ettiğiniz ödemelerde yemek bedelleri POS Terminalinde birikir. Yapacağınız "Gün Sonu" işlemleri ile tutar tarafımıza aktarılır.

Ödeme Takviminde belirtilen "Fatura Tarihi'nde" fatura kesip Edenred'e göndererek ödeme talebinizi oluşturursunuz. Biz de "Ödeme Tarihi'nde" hizmet bedelini düşer, ödemenizi banka hesabınıza göndeririz.

Digital çözümleri

Ticket Restaurant Express Kart ile bakiyenizi ‘bir gün’de tahsil edin!

Dilerseniz ödemelerinizi Ticket Restaurant Express üye iş yeri kartınıza yükletebilir, ödeme vadesini beklemeden, kazancınızı anlaşmalı toptan marketlerde anında kullanabilirsiniz. İşletmenizin gıda alışverişini ister mağazadan, ister işletmenize teslimat kolaylığı ile üstelik size özel avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz. Ticket Restaurant Express ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen tıklayın.

Dolu Dolu indirimleri

Ticket Restaurant kullanıcılarına özel kampanya düzenleyin, daha çok kazanın!

Siz Ticket Restaurant kart sahiplerine özel kendi belirleyeceğiniz oranda ve sıklıkta Dolu Dolu indirim kampanyaları yaparsınız, biz bilinirliğinizi artırmak ve size daha çok müşteri kazandırmak için mobil uygulamamız üzerinden tanıtımınızı yaparız. İşletmenizin bulunduğu alanın bir kilometre kare çapındaki tüm müşterilerimiz sağladığınız faydadan ve restoranınızdan cep telefonlarına gelen bildirimlerle anında haberdar olur, öğle yemeği için size tercih eder.

Çalışanlarınız da kazanır

Müşterilerinize cep telefonları ile temassız ödeme imkanı sağlayın

Ticket Restaurant’ın temassız, hijyenik ödeme teknolojileri sayesinde hem çalışanlarınızın, hem de müşterilerinizin sağlığını korur, yalnızca para ve zaman kazanmakla kalmaz, güven de kazanırsınız. Müşterileriniz cep telefonları ile yazar kasa POS’a temas etmeden hijyenik, hızlı ve güvenli ödeme yaparlar.

Ticket Restaurant mobil ödeme

Siz de hemen başvurun, 50.000 üyemiz gibi satışlarınızı artırın!

Ticket Restaurant Üye iş yeri olmak çok basit! Tek yapmanız gereken, talep formunu doldurarak gerekli belgeleri temin etmek. Operasyon ekibimiz en kısa sürede sizi ziyaret ederek üyelik işlemlerinizi tamamlar. Siz de 1,5 milyonu aşkın kart sahibimizin tercih edeceği bir işletme olarak işinizi büyütürsünüz.

Size tasarruf sağlayan diğer çözümlerimiz

Predefined Presets