Anasayfa > Yemek Kartı

Çünkü vergi istisnasından yararlanır, kazanırsınız!

İster 1 ister 1.000 çalışanınız olsun, hiç farketmez

Ticket Restaurant yemek kartı ile çalışan başına ayda 1.200TL'yi aşkın, yıllık 15.000 TL’ye varan vergi istisnasından yararlanır, neredeyse yemek gideri kadar tasarruf edersiniz.

VERGİ KAZANCINIZI HESAPLAYIN HEMEN BAŞVURUN

Peki ne kadar kazanacaksınız?

Aşağıda şirketinize göre rakam girebilirsiniz:
Aylık Çalışma Günü
,
Günlük Yemek Bedeli
Çalışan Sayınız
Unutmayın: Devlet tarafından desteklenen günlük yemek bedeli 1 Temmuz 2022'den itibaren KDV dahil 55,08 TL olarak yükseltilmiştir. Siz de günlük yemek bedelini artırarak çalışanlarınızın memnuniyetini artırabilirsiniz.

Vergi İstinası

Çünkü iş yükünüz azalır!

Yüzlerce fiş ile uğraşmaz, tek fatura ile zamandan tasarruf edersiniz.

Çalışan sayınız arttıkça fiş işleme yoğunluğunuz artar. Ayrıca teslim edilmeyen, yırtılan, kaybolan fişler yüzünden giderleştiremeyebilirsiz.

Oysa Ticket Restaurant ile tek fatura alır, hem zamandan tasarruf eder, hem giderleştirebildiğiniz için daha az KDV ve gelir vergisi ödersiniz.

Red Club Business | İşyeri gider indirimi

Çünkü diğer giderlerinizde de indirim kazanırsınız!

Red Club Business ile sizin için aldığımız indirimlerden yararlanır, kaynaklarınızı verimli kullanırsınız.

Kargodan, araç takibine, telefondan, şirket temizliğine birçok giderinizde Red Club Business platformumuz ile size sağladığımız indirimlerden faydalanır, tasarruf sağlamaya devam edersiniz.

Ticket Restaurant Geçerli Haritası

Çünkü Türkiye’nin her yerindeyiz!

50.000’i aşkın üye restoran ve kafede kullanım özgürlüğü sunuyoruz

Çalışanlarınız diledikleri yerde, dilediklerini yerken, siz yemek ile ilgili şikayetlerle uğraşmak zorunda kalmadan çalışan verimliliğini ve motivasyonunu artırırsınız.

Size en yakın üye kuruluşu kolaylıkla bulabilmeniz için geliştirilmiş harita destekli restoran listesini ya da iPhone ve Android mobil uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Digital çözümleri

Çünkü önceliğimiz ‘Dijitalleşme’

Dilediğiniz an tüm hizmetlerimize bir ‘tık’la ulaşırsınız

Online satın almadan, 7/24 kartınızla ilgili her türlü işleminizi gerçekleştirebileceğiniz Ticket Online Sipariş ve Yönetim Portalımıza, ‘Dijital Kart’ alternatifimizden, mobil uygulamamız MyEdenred’de tüm dijital çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırırız.

Dolu Dolu Restoran indirimleri

Çünkü yemek kartı bakiyeleri geç biter!

Çalışanlarınız ‘Dolu Dolu’ yer, daha az öder.

Üye restoranlarımızdaki ‘Dolu Dolu’ indirimleri sayesinde çalışanlarınız yemek kartı bakiyelerini sizin yüklediğiniz günlük tutardan ortalama 2 gün daha geç bitirir .

Red Club Kampanyaları ile Çalışanlarınız da Kazanır

Çünkü çalışanlarınız da kazanır

Red Club Kampanyalarımızla sadece size değil çalışanlarınıza da tasarruf sağlıyoruz.

Çalışanlarınız da kuru temizlemeden hediyelik eşya alımına, eğlenceden spora, eğitimden internet aboneliğine, piyasa fiyatının çok altında satın alma imkanı bulur.

Ticket Restaurant mobil ödeme sistemleri

Çünkü yemek kartınız her an ‘Cebinizde’!

MyEdenred sayesinde cep telefonunuz ile her işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınız, yemek kartlarını taşıma, kaybetme derdi olmadan bakiye kontrolünden, çevrelerindeki restoran bilgisine, hangi restoranda indirimli yiyeceklerinden, kullanabilecekleri Red Club Kampanyalarına kadar herşeye MyEdenred uygulamamızdan ulaşabilirler.

Mobil temassız ödeme sistemlerimiz QR kod ve NFC tabanlı EdenredPay ile cep telefonlarıyla hızlı, güvenli ve hijyenik bir şekilde ödeme yapabilirler, kart taşıma, bulamama, kaybetme derdi yaşamazlar.

En çok tercih edilen yemek kartı

Çünkü Türkiye’nin en çok tercih edilen kartıyız

Siz de 30.000 kurumsal müşterimizin arasına katılın, hemen kazanmaya başlayın.

Marketing Türkiye için Kuantum tarafından yapılan ve Deloitte’un katkısıyla belirlenen 12 ildeki 2.800 şirketle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” araştırmasında, müşteriye verdiğimiz önem, tanınma, beğenilme ve tercih sıralamasına göre yapılan değerlendirmede mükemmel hizmet anlayışımızla Marketing Türkiye B2B Excellence Awards almaya hak kazanarak Yemek Kartları Kategorisi’nde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” seçildik.

Referanslarımız

BİLGE GÜMÜŞAY
Brik Marka İletişim Hizmetleri A.Ş. – Finans & İdari İşler Direktörü

“Yemek kartına geçelim, hem çalışanlar hem biz rahat edelim demiştik. Ama burada da doğru kartı seçmek, her yerde geçen kartı kullanmak önemliymiş. Bir süre başka yemek kartı firmaları ile çalıştık ama Beşiktaş’ta olmamıza rağmen her yerde geçmiyordu. Sonunda çalışanlarımızın isteği ve yönlendirmesiyle Ticket Restaurant’a geçtik. Tüm şikayetler bitti.”

Referanslarımız - Brik Medya

Ticket Restaurant Yemek Kartı Başvurusu

Siz de çalışanlarınız için Ticket Restaurant Yemek Kartı kullanın Edenred'in avantajlarla dolu dünyasına adım atın.
Size en uygun yemek kartı çözümümüzü anlatmak için sizi arayalım.

Yetkili Adı Soyadı*
Şirketinizin Adı*
Telefon Numarası*
Çalışan Sayınız*

Hizmetlerin sunulması, müşteri desteği, verilerinizin güvenliğinin ve güncelliğinin sağlanması, taleplerinizin sonuçlandırılması, iletişim gibi kişisel verilerinizin işlenme amaçlarına ve haklarınıza ilişkin detaylı bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metnini incelemek için tıklayınız.

Size tasarruf sağlayan diğer çözümlerimiz

Çünkü etkin gider yönetiminde uzmanız.
Predefined Presets
Purchase this theme