Vergi İstisnası Fırsatını Kaçırmayın

Ticket Restaurant yemek kartı ile

Siz de öğle yemeği giderinde çalışan başına ayda 2.900 TL’yi aşkın, yıllık 35.000 TL’ye varan vergi istisnası ile neredeyse yemek gideri kadar tasarruf edin!

.

Gelir Vergisi, Damga Vergisi, SGK İşveren, İşçi Primi'nden Tasarruf Edin!

.

Üstelik KDV’den düşün!

.

Yüzlerce yemek fişi toplayıp giderleştirmekle uğraşmayın.

.

İster 1 ister 1000 çalışanınız olsun sistemden faydalanın.

 
Restoranlar ve Marketler dahil 60.000 noktada geçerli paket servislerde de kullanılabilen yemek kartı avantajını, çalışanlarınıza da yaşatın.
Restoranlar, Marketler ve Online Marketler dahil 60.000 noktada geçerli, paket servislerde de kullanılabilen yemek kartı avantajını çalışanlarınıza da yaşatın.
Bu form yalnızca çalışanlarına Ticket Restaurant yemek kartı sunmak isteyen işletmeler içindir. POS Başvurusuna devam etmek için tıklayın.
Bu form yalnızca çalışanlarına Ticket Restaurant yemek kartı sunmak isteyen işletmeler içindir. Bir Ticket Restaurant kullanıcısıysanız lütfen iletişim sayfasını ziyaret edin Sayfayı ziyaret et

Hizmetlerin sunulması, müşteri desteği, verilerinizin güvenliğinin ve güncelliğinin sağlanması, taleplerinizin sonuçlandırılması, iletişim gibi kişisel verilerinizin işlenme amaçlarına ve haklarınıza ilişkin detaylı bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metnini incelemek için tıklayınız.

Anasayfa > Yemek Kartı

Yemek Kartı ile Ne Kadar Kazanacaksınız?

Aşağıda şirketinize göre rakam girebilirsiniz:
Aylık Çalışma Günü
,
Günlük Yemek Bedeli
Çalışan Sayınız
2024 yılı günlük yemek bedeli ile ne kadar tasarruf edeceğinizi hesaplamanız için gerekli güncellemeyi yapıyoruz.
Gelir Vergisi Kanunu'na göre çalışanlarınıza günlük 170 TL + %10 KDV dahil 187 TL yemek bedeli verdiğinizde bu tutarın tamamı gelir vergisinden ve damga vergisinden istisna tutulur. 1 Aralık 2022'de yayınlanan karara göre SGK işçi primi ve işveren hissesi ise 157,69 TL'den hesaplanmaktadır.

Yemek Kartı Kullanım Alanları & Noktaları

Ticket Restaurant Yemek Kartını restoran ve kafeler haricinde paket yemek siparişi ve online market alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 
getir
yemeksepeti
 
 
Köfteci Yusuf
Mopas
Tavuk Dünyası
Dominos
Burger King
Kim
Kahve Dünyası
Onur Market
Pehlivanoğlu
60.000’den fazla
noktada geçerliyiz.
HEMEN BAŞVURUN

Vergi İstinası

İş yükünüz azalır!

Yemek kartları sayesinde yüzlerce fiş ile uğraşmaz, yemek kartlarının tek faturası ile zamandan tasarruf edersiniz.

Çalışan sayınız arttıkça fiş işlemeye ayıracağınız zaman da artar. Ayrıca teslim edilmeyen, yırtılan, kaybolan fişler yüzünden giderleştiremeyebilirsiz.

Oysa şirketinizin Ticket Restaurant yemek kartları için tek fatura alır, hem zamandan tasarruf eder, hem giderleştirebildiğiniz için istisna sayesinde gelir vergisi ödemez hem de KDV indirimine tâbi olursunuz.

Red Club Business | İşyeri gider indirimi

Diğer giderlerinizde de indirim kazanırsınız!

Red Club Business ile sizin için aldığımız indirimlerden yararlanır, kaynaklarınızı verimli kullanırsınız.

Red Club Business platformumuz ile kargodan, araç takibine, telefondan, temizliğe kadar birçok şirket giderinizde size sağladığımız indirimlerden faydalanarak, tasarruf sağlamaya devam edersiniz.

Ticket Restaurant Geçerli Haritası

Türkiye’nin her yerindeyiz!

60.000’i aşkın üye restoran, kafe, büfe ve markette kullanım özgürlüğü sunuyoruz

Çalışanlarınız yemek kartları ile diledikleri yerde, dilediklerini yerken, öğle yemeği konulu şikayetlerle uğraşmak zorunda kalmadan çalışanlarınızın verimliliğini ve motivasyonunu artırırsınız.

Size yemek kartı geçen en yakın üye kuruluşu kolaylıkla bulabilmeniz için geliştirilmiş harita destekli restoran listesini ya da iPhone ve Android mobil uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Digital çözümleri

Önceliğimiz ‘Dijitalleşme’

Dilediğiniz an tüm hizmetlerimize bir ‘tık’la ulaşırsınız

Online satın almadan, kartınızla ilgili her türlü işleminizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden 7/24 gerçekleştirebileceğiniz Ticket Online Sipariş ve Yönetim Portalımıza, Dijital Kart alternatifimizden, MyEdenred’e kadar birçok tüm dijital çözümlerimizle hayatınızı kolaylaştırırız.

Dolu Dolu Restoran indirimleri

Yemek kartı bakiyeleri geç biter!

Çalışanlarınız ‘Dolu Dolu’ yer, daha az öder.

Üye restoranlarımızdaki ‘Dolu Dolu’ indirimleri sayesinde çalışanlarınız yemek kartlarının bakiyelerini ayda ortalama 2 gün daha fazla kullanır.

Red Club Kampanyaları ile Çalışanlarınız da Kazanır

Çalışanlarınız da kazanır

Çalışanlarınız da kuru temizlemeden hediyelik eşya alımına, eğlenceden spora, eğitimden internet aboneliğine, piyasa fiyatının çok altında satın alma imkanı bulur.

Ticket Restaurant mobil ödeme sistemleri

Yemek kartınız her an ‘Cebinizde’!

MyEdenred sayesinde cep telefonunuz ile her işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınız, yemek kartlarını yanlarında taşıma ya da kaybetme derdi olmadan bakiye kontrolünden, çevrelerindeki restoran bilgisine, hangi restoranda indirimli yiyeceklerinden, faydalanabilecekleri Red Club Kampanyalarına kadar her şeye MyEdenred uygulamamızdan ulaşabilirler.

Mobil temassız ödeme sistemlerimiz QR kod ve NFC teknolojisi ile cep telefonlarıyla hızlı, güvenli ve hijyenik bir şekilde ödeme yapabilirler. Yemek kartlarını yanlarında taşıma, bulamama, kaybetme derdi yaşamazlar.

En çok tercih edilen yemek kartı

Türkiye’nin en çok tercih edilen yemek kartıyız

Siz de 30.000 kurumsal müşterimizin arasına katılın, hemen kazanmaya başlayın.

Marketing Türkiye için Kuantum tarafından yapılan ve Deloitte’un katkısıyla belirlenen 12 ildeki 2.800 şirketle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” araştırmasında, müşteriye verdiğimiz önem, tanınma, beğenilme ve tercih sıralamasına göre yapılan değerlendirmede mükemmel hizmet anlayışımızla Marketing Türkiye B2B Excellence Awards almaya hak kazanarak Yemek Kartları Kategorisi’nde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” seçildik.

Referanslarımız

BİLGE GÜMÜŞAY
Brik Marka İletişim Hizmetleri A.Ş. – Finans & İdari İşler Direktörü

“Yemek kartına geçelim, hem çalışanlar hem biz rahat edelim demiştik. Ama burada da doğru kartı seçmek, her yerde geçen kartı kullanmak önemliymiş. Bir süre başka yemek kartı firmaları ile çalıştık ama Beşiktaş’ta olmamıza rağmen her yerde geçmiyordu. Sonunda çalışanlarımızın isteği ve yönlendirmesiyle Ticket Restaurant’a geçtik. Tüm şikayetler bitti.”

Referanslarımız - Brik Medya

İşverenler için sıkça sorulan sorular

Yemek Kartı nedir?

Yemek kartı işverenlerin, çalışanlarının öğle yemeği ihtiyacını karşılamak için aylık belirli miktarlarda yükleme yaptıkları ön ödemeli bir karttır. Şirketler, yemek kartı kullanarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlarken çalışanlar da tek bir restorana ya da yemekhaneye bağlı kalmadan diledikleri yerde, diledikleri gibi seçim yaparak yemeklerini yiyebilir.

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile çalışanlarınızın öğle yemeği harcamalarında yüzde 100’e varan devlet destekli vergi istisnasından yararlanabilir, toplam tutarı KDV indirimine konu edebilir ve yemek maliyetinizi azaltabilirsiniz. İşveren olarak öğle yemeği giderlerinde çalışan başına ayda 2.900 TL’yi aşkın, yıllık 35.000 TL’ye varan vergi istisnası ile neredeyse yemek gideri kadar tasarruf edebilirsiniz. Ticket Restaurant Yemek Kartı’nın geçerli olduğu 6.500’ü aşkın market ve 60.000’den fazla restoran, kafe ve büfeyi keşfetmek için "Kart Kullanım Noktaları" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartı’na para yükleme işlemini internetten yapabilir miyim?

Bakiye yükleme işlemlerinizi Ticket Online sipariş portalı üzerinden, kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra şirketinize tanımlı yemek kartlarınıza anında veya ileri tarihte aktarılmak üzere yükleme yapabilirsiniz.

Ticket Online ile tüm işlemlerinizi herhangi bir müşteri temsilcisine ihtiyaç duymadan 7/24 dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolay, pratik ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bakiye yükleme işlemleriniz dışında otomatik sipariş tanımlayabilir, siparişlerinizin durumunu eş zamanlı takip edebilir, sizin için hazırladığımız Microsoft Excel dosya şablonlarını kullanarak siparişlerinizi topluca sisteme girebilirsiniz.

Ticket Restaurant müşterisi olmak için ne yapmalıyız?

edenred.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak talepte bulunabilir ve ücretsiz teklif alabilirsiniz. Satış destek ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Dilerseniz bu linke tıklayarak online satış portalı üzerinden Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızı hemen satın alabilirsiniz.

İster fiziksel isterseniz de dijital Ticket Restaurant yemek kartı siparişi verebilirsiniz. Hem fiziksel hem de dijital Ticket Restaurant kart ile sipariş yönetiminde operasyonel kolaylık elder, hız ve zaman kazanırsınız. Fiziksel kart, tüm üye restoran veya kafelerin POS cihazına takılarak ya da yaklaştırılarak temassız şekilde kullanılabilirken; artı olarak kart, Ticket Restaurant mobil uygulaması MyEdenred’e tanımlandığı takdirde QR kod ve NFC teknolojisi ile mobil temassız ödeme de yapılabilir. NFC ile ödeme sadece Android işletim sistemine sahip telefonlarla yapılabilmektedir. Yemek kartı sektöründe bu özelliğe sahip ilk ve tek marka Ticket Restaurant Edenred! Dijital kart ise yalnızca mobil uygulama MyEdenred aracılığıyla kullanılabilir. Ödeme sadece QR kod ve NFC teknolojisi ile mobil temassız olarak yapılabilir. Bu yüzden kartınızı kullanabilmek için öncelikle MyEdenred’i cep telefonunuza indirmeniz ve size gönderilen 16 haneli kart numarasını uygulamaya mutlaka tanımlamanız gerekir.

İnternetten Ticket Restaurant Yemek Kartı nasıl alınır?

Ticket Restaurant Online Satış portalı üzerinden 10 dakikadan az bir zamanda sipariş verebilirsiniz. Sipariş oluşturma sürecinde fiziksel ve dijital kart arasında süre bakımından hiçbir fark bulunmuyor.

Ticket Restaurant Online Satış portalı üzerinden minimum 50 TL’lik sipariş oluşturabilirsiniz. 10.000 TL ve üzeri siparişlerinizde şirketinizin ihtiyaçlarını daha doğru anlamak ve sizin için en uygun çözümü sunabilmek için satış yöneticilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Çalışanlarım Ticket Restaurant kartında yer alan bakiyeyi akaryakıt, giyim, elektronik ürün ve hizmet alımlarında kullanabilir mi?

Ticket Restaurant Yemek Kartı’na yüklenen bakiyeler 6.500’ü aşkın market ve 60.000’den fazla restoran, kafe ve büfede yalnızca tüketime hazır gıda ürünlerinde kullanılabilir. Akarkayıt giderlerinizde Ticket Car, çalışan teşvik ve ödüllendirmelerinizdeTicket Compliments çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şirket araçlarınızın yakıt harcamalarını Ticket Car ile tek tek fiş toplama ve giderleştirme yükü olmadan yapabilir, çalışanlarınıza avans ya da kredi kartı vermek zorunda kalmazsınız. Ticket Compliments’ın hediye kartlarıyla market alışverişinden giyime, küçük ev aletlerinden elektroniğe, ayakkabı alışverişinden erzak yardımına kadar onlarca seçkin markanın binlerce noktasında çalışanlarınıza kendi beğeni ve ihtiyaçlarına göre alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz.

Ticket Restaurant üye iş yerleri yeterince yaygın mı?

Ticket Restaurant, Türkiye genelinde 6.500’ü aşkın market ve 60.000’i aşkın restoran, kafe ve büfede 30 yıldır hizmet veriyor. Anlaşmalı restoran, kafe, büfe ve marketlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz MyEdenred mobil uygulamasının “Çevrendekiler” sekmesinden de hizmet alabileceğiniz size en yakın noktaları görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca çalışanlarınız 4.000’inden fazla restoran ve kafede sağladığımız “Dolu Dolu” indirim ve kampanyaları sayesinde anında indirimli yerler, yedikçe kazanır ve daha az öderler. Böylece yemek kartı bakiyelerini sizin yüklediğiniz günlük tutardan ortalama 2 gün daha geç bitirirler.

Kaç tane Ticket Restaurant Yemek Kartı çıkarılabilir?

Ticket Restaurant öğle yemeği sisteminden yararlanmak için çalışan sayısı bakımından herhangi bir alt ya da üst limit bulunmuyor. İster bir çalışanınızın isterseniz de tüm çalışanlarınızın Ticket Restaurant Yemek Kartı’nın ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm çalışanlarınıza aynı tutarda ya da çalıştıkları şehir ve kıdemlerine göre farklı tutarlarda günlük yemek bedeli tanımlayabilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartı kargo süresi ne kadar?

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan ve ödeme onayı alındıktan sonra talep ettiğiniz kart tipine bağlı olarak kargo süreleri değişiklik gösterebiliyor. Fiziksel kartlarda basım ve teslimat süreçleri biraz zaman alabiliyor. Dijital kartlarda ise basım, gönderim ve dağıtım gibi zaman alan süreçler olmadığı için dijital kart numaraları aynı gün içinde çalışanlarınızın cep telefonlarına SMS ile gönderiliyor. Böylece çalışanlarınız yemek kartlarını MyEdenred aracılığıyla anında kullanmaya başlayabiliyor.

Ticket Restaurant kart yükleme talebi otomatik olarak verilebilir mi?

Yükleme talepleriniz her ay istediğiniz tarihte otomatik olarak işleme alınır. Siparişinizi oluşturduktan sonra tarafınıza iletilecek kullanıcı adı ve şifresi ile Ticket Online platformuna giriş yaparak her ayın belirli günü verilmek üzere otomatik sipariş tanımlayabilirsiniz.

Sözleşme yapıldıktan sonra ek kart talebinde bulunabilir miyiz?

Dilediğiniz zaman ek kart talebinde bulunabilirsiniz. Ek kart talebi ve diğer tüm kart işlemlerinizi Ticket Online müşteri portalı sayfasında bulunan “Kart İşlemleri” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Ticket Restaurant Yemek Kartı taleplerimizi nasıl iletebiliriz?

İster yeni çalışan ister mevcut çalışanlarınıza yeni kart sipariş vermek isteyin, tüm kart işlemlerinizi Ticket Online sayfasında yer alan “Kart İşlemleri” menüsünden hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Ticket Restaurant Yemek Kartı’na ek olarak Ticket Car akaryakıt çözümleri veya Ticket Compliments Kart çözümlerimize de “Kart İşlemleri” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Yeni kart siparişimin kargo durumunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizin durumunu Ticket Online üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak Ticket Restaurant ana menüsü altında bulunan “Siparişlerim” menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Ticket Restaurant kart kullanıcıları işlemleri internet üzerinden takip edebilir mi?

Kullanıcılar Ticket Restaurant Yemek Kartlarına dair tüm işlemleri MyEdenred üzerinden takip edebileceği gibi web sitemizden, kullanıcı hesabına giriş yaparak da aynı şekilde bakiye bilgilerini kontrol edebilir, harcama hareketlerini izleyebilir, çevredeki anlaşmalı restoran ve kafeleri görebilir, kayıp durumunda tek bir tıkla kartı bloke edebilir.

Kart bakiyeleri yıl sonunda siliniyor mu?

Konuyla ilgili, hafta içi 08.15-20.00, cumartesi günleri ise 09.00-16.00 saatleri arasında 444 22 66 veya 0850 222 22 66 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Kart bakiyelerini nereden görebilirim?

Çalışanlarınıza ait kartların bakiye bilgilerini Ticket Online platformuna kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak ana sayfada, sol tarafta bulunan Raporlarım menüsü altındaki “Bakiye Raporu” sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Personel günlük yemek ücreti ne kadar?

Yemek ücreti; aylık çalışma günü, çalışan sayısı, devletin belirlediği günlük yemek bedeli, KDV oranı ve kesilen vergi çeşitlerine göre belirleniyor. 2023 yılı günlük yemek bedeli istisnası, 30 Aralık 2022 tarihli 32059 sayılı Resmi Gazete'de kamuoyuna duyuruldu. 2023 yılında 110 TL olan günlük yemek bedeli istisnası %54,54 oranında artırılarak 170 TL'ye yükselmiş ve %10 KDV dahil 187 TL olmuştur. Bir değişiklik yapılmazsa 2023 yılı boyunca geçerli olacak bu tutar ile %100 vergi muafiyetinden yararlanabilirsiniz. 

Çalışanlarınıza öğle yemeği için günlük 170 TL + KDV’ye kadar verdiğiniz her tutar Gelir Vergisi Kanunu uyarınca hem gelir vergisi istisnasına hem de 17 TL KDV indirimine tabi olur. SGK kararıyla 1 Aralık 2022 tarihinden itibaren günlük brüt asgari ücretin %23,65’i SGK işçi ve işveren priminden istisna olur.

Kayıp kart ya da iptal bildirimini nasıl yapabilirim?

Kayıp kart bildirimlerinizi Ticket Online platformu üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak “Kart Yönetimi” menüsü altındaki "Kart İşlemleri” sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz. İptal etmek istediğiniz kartı seçerek işlemi onaylayabilirsiniz.

Ayrıca 444 22 66 veya 0850 222 22 66 numaralı çağrı merkezimizi arayarak da kart iptali, kayıp veya çalıntı bildiriminde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda kayıp/çalıntı kart işlemleri için “0” sıfırı tuşlayınız.

Çalışanlarınız ise MyEdenred mobil uygulamalarındaki bakiyelerini görüntüledikleri kart görseline tıklayarak ulaşacakları sayfada “Bloke Et” butonuna tıklayarak kartlarını anında bloke edebilir.

Raporlu personele yemek parası verilir mi?

Raporlu çalışana günlük öğle yemeği bedelinin verilip verilmeyeceği, işverenin çalışanla yaptığı iş sözleşmesine veya idari şartnameye göre belirlenir.

Ticket Restaurant kart markette geçiyor mu?

6.500’ü aşkın market ve 60.000’den fazla üye restoran ve kafede kullanım özgürlüğü sunan Ticket Restaurant Yemek Kartı, restoran ve kafeler haricinde marketlerde ve online market alışverişlerinde de geçerli olup aynı zamanda paket servislerde de kullanılabiliyor. Size en yakın üye marketi kolaylıkla bulabilmek için web sitemizdeki, harita destekli restoran listesini ya da Google Play Store, App Store ya da Huawei Store’dan MyEdenred Türkiye yazıp aratarak indirebileceğiniz mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz. Ticket Restaurant Yemek Kartı’nın geçerli olduğu tüm market ve restoranları görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Ticket Restaurant Yemek Kartı’nın geçerli olduğu noktaları MyEdenred uygulamasında, “Çevrendekiler” bölümünden de görüntüleyebilirsiniz. Bunun için konum bilgilerinizin açık olması yeterli. “Sırala” butonundan “Yakınlığa Göre” ya da “Restoran Puanı”na göre; “Filtrele” butonundan “Kampanyaları Göster”, “Marketleri Göster”, “Konuma Göre Filtrele” veya “Kategoriler” seçeneklerine göre; “Ara” butonundan ise herhangi bir kategoride arama yapabilirsiniz.

Çalışanlar için sıkça sorulan sorular

Ticket Restaurant Yemek Kartı nasıl kullanılır?

Ticket Restaurant Yemek Kartı’nız size hazır şekilde ve şifresiz olarak teslim ediliyor. Şifre tanımlama işlemleri için kart kullanımı sayfasına göz atabilirsiniz. Dilerseniz şifre işlemlerinizi herhangi bir üye işletme aracılığıyla, yazar kasa POS cihazı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızı herhangi üye restoran, kafe, büfe ya da markette POS cihazına yerleştirdikten sonra “Edenred” menüsü üzerinden “Kartlı İşlemler” bölümünde yer alan “Şifre İşlemleri” menüsünden yapabilirsiniz. Kartınızı, Ticket Restaurant Edenred cam etiketinin yer aldığı tüm işletmelerde kullanabilir, ödemelerinizi yemek kartınızla temassız olarak yapabilirsiniz. 

Ticket Restaurant Yemek Kartı’nız ile harcama yapabileceğiniz üye restoran, kafe ve market bilgilerini web sitemizden veya MyEdenred uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz. MyEdenred uygulamasını indirdikten sonra “Kaydol” butonuna tıklayabilir, cep telefonu ve şifre bilgilerinizi ilgili satırlara yazdıktan sonra “Ürün Ekle” sayfasından, sahip olduğunuz Edenred ürününü (Ticket Restauran Kart, Ticket Car, Ticket Compliments Kart) ekleyebilirsiniz. Gelen sayfalardaki MyEdenred uygulamasında yer alan özellikleri okuyarak, her sayfadaki “İlerle” butonu ile bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Bu adımlardan sonra MyEdenred ana sayfasından, ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kartınız yanınızda olmasa bile MyEdenred sayesinde ödemelerinizi QR kod ve NFC teknolojisi ile mobil temassız olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. NFC ile ödeme sadece Android işletim sistemine sahip telefonlarla yapılabiliyor. Yemek kartı sektöründe bu özelliğe sahip ilk ve tek marka ise Ticket Restaurant Edenred!

Ticket Restaurant Yemek Kartı’na bireysel yükleme yapabilir miyim?

Ticket Restaurant Yemek Kartı bakiyeniz, şirketiniz tarafından verilen siparişe istinaden kartınıza otomatik olarak yükleniyor. Yüklenen kredilerinizi, yine şirketinizin belirlediği kredi geçerlilik tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kredi geçerlilik tarihi gelmemiş kredinizin bilgilerini, bakiye görüntüleme slibi üzerindeki “bloke tutar" ve “bloke tarihi” bölümünden takip edebilirsiniz.

Harcamalarınız karşılığında size verilen bilgi fişi üzerinden harcama tutarınızı ve bakiyenizi görebilir, bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartım çalınır veya kaybolursa ne yapmalıyım?

Kartınızı çaldırmanız ya da kaybetmeniz durumunda; MyEdenred mobil uygulamasına giriş yaparak ana sayfadaki kart görseli veya “i” ikonunun üzerine tıkladığınızda açılan ürün detay sayfasındaki “Bloke Et” seçeneğini tıklayarak kullanıma kapatabilirsiniz. Kartınızı ayrıca edenred.com.tr adresinde yer alan “Hesabım” menüsünden de anında bloke edebilir ya da 444 22 66 veya 0850 222 22 66 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Kartınızı bloke ettikten sonra şirket yetkilinize bilgi vermeniz gerektiğini hatırlatırız.

Geçici olarak bloke ettiğiniz kartınızı bulduğunuz takdirde yine MyEdenred üzerinden “Aktifleştir” butonuna tıklayarak tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Yeniden aktifleştirdiğiniz kartınızı kullanabilmek için sadece 30 dakika beklemeniz gerekecek.

Ticket Restaurant Yemek Kartı bakiyemi nereden görebilirim?

MyEdenred mobil uygulaması ile ihtiyacınız olan tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Güncel bakiye bilgilerinizi uygulamaya giriş yaptıktan sonra kart görseli üzerinde görebilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartı’mdaki şifreyi nasıl kaldırabilirim?

Şifrenizi hizmet aldığınız herhangi bir üye işletmenin yazar kasa POS cihazı üzerinden kaldırabilirsiniz. Yemek kartınızı POS cihazına yerleştirdikten sonra “Edenred” menüsü üzerinden “Kartlı İşlemler” bölümünde yer alan “Şifre İşlemleri” menüsünden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki, kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda kartınızı iptal etseniz bile kredilerinizin kullanımını engellemiş olmayacaksınız. Çalınma veya kaybolma gibi bir durumda kartınızın başka kişiler tarafından kullanılmasını sadece şifre kullanarak engelleyebilirsiniz.

Ticket Restaurant kartımın şifresini unuttum, ne yapmam gerekir?

MyEdenred uygulamasının giriş̧ ekranındaki “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak uygulamaya kaydettiğiniz GSM numaranızı belirtilen alana girdikten sonra cep telefonunuza gönderilen geçici şifre ile giriş yaparak yeni şifre belirleyebilirsiniz. Her güncelleme işleminden sonra tarafınıza bilgilendirme e-postası ya da SMS’i gönderilecektir.

Ticket Restaurant kart şifremi değiştirmek istiyorum, ne yapmam gerekir?

Şifre değişikliği işleminizi MyEdenred uygulamasının “Ayarlar” bölümünden yapabilirsiniz. Hesap ayarları sayfasında şifrenizi değiştirebildiğiniz gibi SMS ve e-posta izinlerini de yönetebilirsiniz.

Kartım çalışmıyor, kırıldı veya eskidi; ne yapmalıyım?

Bu durumda şirket yetkilinizin tarafımıza kart yenileme talebinde bulunması gerekiyor. Talebiniz alındıktan sonra eski kartınızdaki bakiye yeni kartınıza aktarılarak size ulaştırılıyor.

Kart hareketlerimi nereden görebilirim?

Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızdaki harcama hareketlerini MyEdenred uygulaması üzerinden veya edenred.com.tr’deki “Hesabım” menüsünden e-posta ve şifrenizle giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartı’m gelecek aya devreder mi?

Ay sonunda yemek kartınızda kalan bakiye herhangi bir şekilde eksilmiyor veya azalmıyor. Yani kartınızdaki bakiye bir sonraki aya devrediyor.

Ticket Restaurant Yemek Kartı’m yılsonunda sıfırlanır mı?

Konuyla ilgili, hafta içi 08.15-20.00, cumartesi günleri ise 09.00-16.00 saatleri arasında 444 22 66 veya 0850 222 22 66 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Online markette ticket geçiyor mu?

Evet, Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızı online market harcamalarında da kullanabilirsiniz. Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızın geçerli olduğu online dahil 6.500’ü aşkın market ile 60.000’den fazla kafe, büfe ve restoranı buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Ticket, markette geçiyor mu?

Ticket Restaurant Yemek Kartı’nızı 6.500’ü aşkın üye market alışverişlerinizde de özgürce kullanabilirsiniz. Size en yakın marketlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile online alışveriş yapılır mı?

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile online alışveriş yapabilirsiniz. Mopaş, MealBox, Sepetleyin.com, 10dan Gelsin, Mus-Ko, Gateplus, Rofoods, Yöreden Mutfağa, Zongo, Delopi ve daha pek çok alışveriş platformuna web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ticket günlük harcama limiti var mı?

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile günlük maksimum 10.000 TL’lik alışveriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde tek seferde en fazla 10.000 TL’lik ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil kartımın bağlı olduğu GSM numaram değişti, nasıl güncelleyebilirim?

Bu durumda şirket yetkiliniz tarafından müşteri hizmetleri ekibimize bildirimde bulunulması gerekiyor. Konu ile ilgili şirket yetkilinizle iletişime geçerek çağrı merkezimizi aramasını veya musteri@ticket.com.tr adresine e-posta göndermesini isteyebilirsiniz. Ekibimiz talebinizi aldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede gerekli güncellemelerin yapılmasını sağlayacaktır. Ek olarak MyEdenred uygulamanızdan Ayarlar menüsündeki Kişisel Bilgilerim sekmesinden de cep telefonu güncellemesi yapılabilir.

Size tasarruf sağlayan diğer çözümlerimiz

Çünkü etkin gider yönetiminde uzmanız.
Predefined Presets