Kapat

Edenred : Hakkımızda

Hakkımızda

Ticket Restaurant yemek kuponunun yaratıcısı ve ön ödemeli kurumsal hizmetlerde dünya lideri Edenred, çalışanların yaşamlarını kolaylaştıran ve organizasyonların verimliliklerini artıran çözümler tasarlayarak sunmaktadır.

Hizmetlerimiz & Kalite Hizmetlerimiz & Kalite

Edenred Türkiye, ISO 9001:2000 Kalite Belgesi'ne sahiptir.

Sektörde ISO belgesini ilk alan, 5 yıldızlı EFQM “Mükemmellikte Yetkinlik” belgesine sahip ilk ve tek firma olan Edenred, hizmet kalitesine yatırım yapmayı sürdürüyor.

Daha Fazla

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Teşvik ve Ödüllendirmede Pratik Çözüm

Birbirinden seçkin markaların 3.000'e yakın satış noktasında geçerli Ticket Compliments hediye ve alışveriş kuponları ile seçimi çalışanlarınıza bırakın, ödülünüzün değerini artırın. Bu benzersiz hizmetten yararlanmak için hemen tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Ticket Business Fuel ile akaryakıt giderleriniz azalıyor.

Ticket Business Fuel ile şirketinizin akaryakıt giderlerini azaltın, yönetim ve takip kolaylığından faydalanın. Ticket Business Fuel ile çalışanlarınızın akaryakıt harcamalarını sınırlandırabileciğiniz gibi detaylı raporlarla kontrol ve takibini de yapabilirsiniz. Hemen başvurmak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Bir önerinizle yüzlerce liralık ödül kazanabilirsiniz!

Ticket Restaurant yemek kuponu ya da kartlı öğle yemeği sistemini kullanabilecek tanıdığınız firmaları bize referans olarak ileterek 70 TL'den 550TL'ye varan değerde ödül kazanabilirsiniz. Kayıt olmak ve firma önermek için tıklayın!

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş