Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

HR Web Uygulaması İlk 6 Ay Hizmet Bedelsiz!

SabancıDx

SabancıDx, 43 yıllık bilgi teknolojileri deneyimine sahip, pek çok ilke ve başarılı projeye imza atmış BimSA’dan devraldığı güçle ileri veri analitiği ve dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Markada bulunan “X” henüz keşfedilmemiş olanı yansıtmakta ve geleceği temsil etmektedir. Dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerle Sabancı Topluluğu’nun benimsediği “Yeni Neslin Sabancı’sı” yaklaşımında önemli bir rol üstlenmektedir. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle, dünyaya açılma vizyonuyla, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu sürdürmektedir.


HR Web “Dijital İnsan Kaynakları ve Bordrolama Platformu”

18 yılı aşkın süredir, insan kaynakları süreçlerini tek bir çözümde birleştiren HR Web, dijital bir insan kaynakları ve bordrolama platformudur. HR Web odağına dijitalleşmeyi almakla birlikte her zaman insan ve teknolojiyi mükemmel bir uyum içinde birleştirmeyi hedeflemektedir. Dijitalleşen dünyada değişen insan kaynakları süreçlerini, çalışma şekillerini ve çalışan beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen HR Web, 2018 yılında HRTech tarafından “Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları teknoloji sağlayıcısından biri” olarak seçilmiştir.
Katılım Koşulları

Kampanya 1 Eylül - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Edenred ve SabancıDx iş birliğinde düzenlenmektedir.
Kampanya çerçevesinde Edenred müşterileri, SabancıDx HR Web Dijital İnsan Kaynakları ürününü 24 ay süreli olarak sözleşme ile alması durumunda, ilk 6 (altı) aylık HR Web Dijital İnsan Kaynakları ürününe ilişkin aylık hizmet bedeli (SaaS aylık ücreti) alınmayacaktır.
Kampanya çerçevesinde HR Web ürüne ilişkin self servis ile mobil uygulama, ürüne ilişkin sözleşme geçerli olduğu süre boyunca  ücretsiz olarak müşterilere sunulacaktır.
Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya Edenred müşterilerine yapılmaktadır.
SabancıDx ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezi'nden öğrenebilirsiniz.

Hemen Başvur
Kampanyadan Yararlanabilmek İçin "Hesabım" Bölümünden Giriş Yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş