Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

100 TL Üzeri Alışverişlerde %15 İndirim

AVON, 134 yıldır dünyada 27 yıldır Türkiye’de güzellik, yenilik, iyimserlik ve her şeyden önemlisi kadınlar için çalışan şirket.
1886 yılından günümüze, mutfaktan liderler çıkaran dünyanın önde gelen güzellik markalarından AVON milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmaktadır. Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, günümüzde milyonlarca Bağımsız Satış Temsilcisi ile dev bir doğrudan satış şirketidir.


Katılım Koşulları
Kampanya 4 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında Edenred ve Avon iş birliğinde düzenlenmektedir.
Kampanya çerçevesinde Edenred’liler, Avon Kampanyası linkinden yapacakları 100 TL üzeri alışverişlerde %15 indirim kazanacaklardır.
Kampanyadan yararlanmak isteyen Edenred’liler, kampanya kodunu 4 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında MyEdenred uygulamasında bulunan Red Club bölümünden alabilirler ve belirtilen tarihler arasında kullanabilirler.
Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için alınan kampanya kodu, Avon Kampanyası linkindeki sepete eklenen ürünler tamamlandıktan sonra “Sepete Git” butonu tıklanarak, sepet sayfasında yer alan “Kupon Kodu Ekle” bölümüne ilgili kupon kodu girilir. Ardından “Teslimat ve Ödeme ” seçeneğine tıklanır; adres ve ödeme adımlarına geçilirek sipariş tamamlamanır.
Kampanya Edenred’lilere yapılmaktadır.
Avon ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.
Hemen Başvur
Promosyon kodunu görebilmek için giriş yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş