Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

3 Aylık Aboneliklerde %30 İndirim!

Cambly, İngilizce öğrenmek için ana dili İngilizce olan eğitmenlere anında erişim sağlayabileceğiniz bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Cambly'nin tüm dünyada 10 milyonu aşkın kullanıcısı ve 25.000'in üzerinde eğitmeni bulunuyor. Kullanıcılar uygulamayı İngilizce seviyelerini yükseltmek, akıcı konuşabilmek, mülakatlara ve yabancı dil sınavlarına hazırlanmak, yurt dışı seyahatleri için hazırlık yapmak, akademide veya kariyerlerinde daha iyi noktalara gelmek için kullanıyor. Eğitmenlerin profillerinde özgeçmişleri, tecrübeleri ve tanıtım videoları yer alıyor ve ders yapacağı eğitmen seçimi kullanıcıya bırakılıyor. Kullanıcılara evlerinin konforunda İngilizce öğrenme fırsatı sağlanıyor.

Katılım Koşulları
Kampanya 21 Ağustos - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Edenred ve Cambly Inc. iş birliğinde düzenlenmektedir.
Kampanya çerçevesinde Edenred’lilere Cambly Kids'te geçerli 3 aylık aboneliklerde %30, 6 aylık abonelikler %41 ve 12 aylık aboneliklerde %45 indirim sağlanacaktır.
Kampanyadan yararlanmak isteyen Edenred’liler, kampanya kodunu 21 Ağustos - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında MyEdenred uygulamasından alabilirler ve belirtilen tarihler arasında kullanabilirler.
Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için www.cambly.com/kids web sitesine girerek ücretsiz kayıt oluşturduktan sonra kampanya kodunu, abonelik sayfasında en altta yer alan promo kod alanına girmek gerekmektedir.
Kampanya kodları sadece 1 kez kullanılabilir.
Kampanya Edenred’lilere yapılmaktadır.
Cambly Inc. ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.
Hemen Başvur
Kampanyadan Yararlanabilmek İçin "Hesabım" Bölümünden Giriş Yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş