Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

100 TL ve Üzeri Alışverişlere 20 TL İndirim!

DeFacto, 2005 yılında itibaren Türkiye'de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almaktadır. 2019 yılı itibarıyla 30 ülkede toplamda 500’ün üzerinde mağazası ile Türkiye’de alanında ilk 3 şirketten biri olarak yoluna devam etmektedir.
Katılım Koşulları

Kampanya 2 Mart – 30 Haziran 2020  tarihleri arasında Edenred ve DeFacto iş birliğinde düzenlenmektedir.
Kampanya çerçevesinde Edenred’liler, www.defacto.com.tr web sitesinde ve DeFacto mobil uygulamasında üyelik oluşturulduktan sonra yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanacaklardır.
Kampanya DeFacto mağazalarında geçerli olmayacaktır.
Kampanyadan yararlanmak isteyen Edenred’liler, kampanya kodunu 2 Mart – 30 Haziran 2020  tarihleri arasında MyEdenred uygulamasında bulunan Red Club bölümünden alabilirler ve belirtilen tarihler arasında kullanabilirler.
Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için alınan kampanya kodu, www.defacto.com.tr web sitesinde ve DeFacto mobil uygulamasında sepete eklenen ürünler tamamlandıktan sonra “Sepete Git” butonu tıklanarak “Alışverişi Tamamla” butonun altındaki “Kupon Kodu” bölümüne girilir. Ardından “Alışverişi Tamamla” seçeneğine tıklanır; adres ve ödeme adımlarına geçilir.
DeFacto web sitesinde ya da mobil uygulamasında açacağınız hesabınızda, MyEdenred uygulamasından alacağınız kampanya kodunu en fazla 3 kez kullanılabilirsiniz. Kod kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.
Kampanya Edenred’lilere yapılmaktadır ve alınan kampanya kodu Edenred'lilere özeldir.
DeFacto ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Hemen Başvur
Promosyon kodunu görebilmek için giriş yapınız.

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş