Kullanım Koşulları

Kullanım & Gizlilik Koşulları

İşbu uygulama, Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş'ye ait olup, içeriği ulusal/uluslararası telif hakları ve Ticaret hukuku ve marka mevzuatı uyarınca korunma altındadır. Lütfen uygulamayı kullanmadan önce bu Kullanım ve Gizlilik Koşulları'nı  ("Koşullar") dikkatle okuyunuz.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu uygulamadaki hiçbir içeriği değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir cihaza yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu uygulamadan kendinize kullanımınız için içerik indirebilirsiniz.

Uygulamada yer alan içeriklerin, eserlerin ve bilgilerin tüm hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş.'ye aittir. Uygulamı içinde yer alan telif hakkı veya mülkiyet bildirileri veya etiketlerini değiştirmeyecek, tahrip etmeyecek, anlaşılmaz hale getirmeyecek veya başka şekillerde kaldırmanız mümkün değildir.

Kişisel Verilerinizin Kullanımı

Uygulama'yı indirme işlemi esnasında, bazı kişisel bilgileri ve kullanılan karta ilişkin verileri paylaşmanızı talep etmekteyiz. Bu bilgiler uygulamanın kullanımına yönelik olarak tarafımızdan güvenle saklanmakta ve uygulamanın işlevi için tarafınızla iletişime geçilmek için kullanılmaktadır. Gizlilik ve bilgilerinizi korumak için gerekli tüm adımları atmanızda size yardım etmekteyiz.

Uygulamanın tüm fonksiyonlarının düzgün çalışması ve hesabınızın güvenliğinin sağlanması için aşağıdaki bilgileri yalnızca belirtilen amaçlar için topluyoruz:

Kişisel Veriler

Kullanım Amacı

Ad, Soyad

Adınıza özel kişiselleşmiş mesajlar göndermek için

E-Posta ve Cep Telefonu Numarası

MyEdenred hesabınızı oluşturmanız, oluşturduğunuz hesabınıza erişimi korumanız, işlemlerinizde güvenliğinizi sağlamak adına tek kullanımlık şifreler almanız ile birlikte size özel kampanyalardan SMS ve e-posta yoluyla haberdar olmanız için kullanılır

Konum Bilgileri

Size en yakın restoran, kafe, market, mağaza ve benzin istasyonlarını görebilmeniz ile birlikte uygulamayı kullanmıyorken bile bulunduğunuz yere özel kampanyaları paylaşmak için kullanılır.

Temin edeceğiniz tüm bilgilerin güncelliğinden ve doğruluğundan kullanıcı olarak tarafınız sorumlu olup şirketimiz sorumlu değildir. Detaylarını paylaşacağınız kart bilgilerini tarafımızla paylaşmaya tam yetkili olduğunuzu ve telefonunuzun çalınması kaybolması ve hesabınıza ulaşabilecek üçüncü kişilerin işlemleri nedeniyle oluşabilecek her türlü işlemden sorumlu olduğunuzu ve şirketimizin vaktinde bildirim yapılmayan hususlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Üçüncü kişiler ile kart bilgilerinizi paylaşmamanız gerekmekte, ödeme sliplerini almanız tavsiye edilmektedir. Söz konusu kişisel bilgiler Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş. tarafından, kendisine ait diğer ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve sair amaçlarla da kullanılabilecektir.

Tarafınızla iletişime geçilmesini arzu etmediğiniz halde, gönderilen iletişim mesajında yer alan, "çıkış" linkine tıklamanızı veya belirtilen e-posta adresine bu yönde bir e-posta mesajı göndermenizi gereklidir.

Bu uygulama üzerinden önerdiğiniz kişi/firmayı tanıdığınızı ve önerdiğiniz kişi/ firmanın ön iznini alarak öneride bulunduğunuzu peşinen kabul etmektesiniz. Bu önerme işleminden, dolayı önerdiğiniz firmanın Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş.'ye karşı bulunabileceği hukuki taleplerden tamamen sorumlu tutulursunuz. Aksine meydana gelebilecek zarar ve sair durumlardan Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş.'nin rücu hakkı saklıdır.

Önerilen kişi/firmaya ait bu uygulama aracılığıyla ilettiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan veya hatalı olmasından ötürü Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş.'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Üye Kuruluşların ve restoranların bilgileri sürekli değişebilmektedir. Üyeliği sona ermiş restoranların listesi güncellenmektedir. Ancak güncellemede gecikme yaşanması halinde farklı bir kuruluşun seçilmesi gerekmektedir. Bu hususta şirketimizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kullanıcı olmanız halinde şirket araçlarına tanımlı olan plaka bilgisini girerek araca ait harcama ve limit bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ticket Car kart ve ring sistemini kullanan tüm araçlara sistemde plakaya özel benzersiz ID atanmaktadır. Üç gün içinde bu ID’nin firma yetkilisinden öğrenilip sisteme giriş yapılması gerekmektedir. Aksi halde sistemden çıkış yapılmış olunur. Bilginin girilmemesi halinde  Ticket Car araç bilgilerine ilişkin verilere ulaşılamaz.

Bu Koşullar tarafımızdan, herhangi bir ön uyarıda bulunmadan değiştirilebilir ve önceden uyarı yapılmaksızın sonuna kadar geçerlidir. Son bulma durumunda, uygulamaya erişme yetkiniz mümkün olmayıp cihazınıza indirdiğiniz içeriklerle ilgili getirilen kısıtlamalar ve bu koşullarda  belirtilen sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Eğer bu kullanım koşullarının herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumda olması diğer maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Ticket Mobile Uygulaması içindeki faaliyetinizi anonim olarak izleme ve üçüncü taraf istatistiksel hizmet sağlayıcılarımıza rapor etme hakkını saklı tutar

UYGULAMANIN KULLANIMINIZIN TÜM RİSKLERİ SİZE AİTTİR. SAKLANAN VEYA AKTARILAN HERHANGİ BİR İÇERİK VE DİĞER BİLGİLERİN SİLİNMESİ YA DA SAKLANAMAMASI VEYA AKTARILAMAMASINA DAİR HİÇ BİR SORUMLULUK VEYA YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ YOKTUR. HERHANGİ BİR ZAMAN TAMAMEN KENDİ TAKDİRİMİZE BAĞLI OLARAK UYGULAMALAYI  KULLANIMINIZI KISITLAYABİLİR VEYA SONLANDIRABİLİRİZ. YASAL OLARAK İZİN VERİLEN SINIRLAR DAHİLİNDE, HİÇ BİR DURUMDA NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN BİR KAYIP VEYA ZARARDAN ŞİRKETİMİZ YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.


Söz konusu olabilecek her türlü ihtilafta, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak ve Türk Hukuku geçerli olacaktır. Burada belirtilen Koşullarla ilgili her türlü görüşünüzü ve sorunuzu iletisim@ticket.com.tr adresine yazarak iletebilirsiniz.

 

Predefined Presets
Purchase this theme