Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Ticket Restaurant Express : Kartın kullanımı

Kredi Yükleme

 • 1. Ticket Restaurant Express üye iş yeri alışveriş kartınıza yükleme talebinde bulunmak için, POS cihazından “Fatura Görüntüleme” işlemi ile keseceğiniz faturanın tutarını görebilirsiniz.
  Bu aşamaya ulaşabilmek için sırasıyla "Üye İşyeri", "Ticket Restaurant", "Listeler" menülerini seçmelisiniz. "Fatura Görüntüleme" menüsü seçildiğinde POS cihazından otomatik olarak “Fatura Görüntüleme” bilgi fişi basılacaktır.
 • 2. Her zamanki gibi "Fatura Kesme" işlemini gerçekleştirin. Bu işlem için sırasıyla aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:
  "Fonksiyon Menüsü"
  "Fatura Kesme"
  "Servis Seçimi"

                                      "Yemek" 
 • 3. “Fatura Kesme” işlemi sırasında kartınıza aktarmak istediğiniz tutar ekranda sorulacaktır. Kartınıza aktarılmasını istediğiniz tutara “Fatura Görüntüleme” bilgi fişinde yer alan “Genel Toplam” tutarının en fazla %75’i kadarını girerek “Giriş” tuşuna basınız.
 • 5. Ticket Restaurant Express üye iş yeri alışveriş kartına yükleme yapmak istemiyorsanız tutar yazmadan “Giriş” tuşuna basabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında POS cihazından çıkacak “Fatura Kesme” bilgi fişinde fatura “Genel Toplam”ını ve “Kart Yükleme İsteği” altında kartınıza aktarım yapılacak tutarı görebilirsiniz.

Ticket Restaurant Express ile alışveriş çok kolay!

Ticket Restaurant Express kartınız ile dilerseniz üye marketlerden alışverişinizi yapabilir, dilerseniz adrese teslim kolaylığı ile sipariş verebilirsiniz. Size en yakın tedarikçiye ulaşmak için tıklayın.

Harcama ve Bakiye Takibi!

Ticket Restaurant Express kartınızı kullanarak avantajlı fiyatlarla yaptığınız alışverişleri, kartta kalan bakiyenizi bu sayfalarda gözlemleyebilir, dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Ticket Restaurant Express ile toptan gıda alımlarında özel indirim kampanyaları!

Ticket Restaurant Express kartınıza yüklediğiniz tutar ile size özel kampanyalarımızdan da yararlanabilirsiniz. Detaylar için duyurularımızı takip edin!