Anasayfa > Akaryakıt Kartı> PO Automatic
BP benzin istasyonu

Petrol Ofisi AutoMatic Sistemi Nedir?

Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, filo sahibi işletmelerin, akaryakıt ihtiyacını “süratli, rahat ve güvenilir” şekilde, 81 ilde 1.800’ü aşkın Petrol Ofisi istasyonunda araçtan inmeye ve herhangi bir ödeme yapmaya gerek kalmadan karşılamalarını, akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan etkin bir filo yönetim ve akaryakıt kazanç sistemidir.

Vergi İstinası

Şirket Araçlarınızın Akaryakıt Giderleri %100 kontrol altında

Şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini eş zamanlı yönetmenizi ve tam anlamıyla kontrol altına almanızı sağlayan Petrol Ofisi AutoMatic ile

  • Tüketilen toplam yakıtın miktarını,
  • bu tüketimin hangi zaman aralıklarında yapıldığını,
  • alınan yakıtla kat edilen toplam kilometreyi,
  • aylık akaryakıt miktarını,
  • belirli periyotlarda tüketilen ortalama akaryakıt miktarını %100 takip edebilirsiniz.
SİZİ ARAYALIMHEMEN SATIN AL
Ticket Car

En geniş istasyon ağı

81 ilde 1.800’ü aşkın Petrol Ofisi istasyonunda Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sisteminin güvenilir hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bp Akaryakıt
Kontrollu akaryakıt kullanımı

Her akaryakıt alımınızda tasarruf edersiniz

“Bir araçtan bin araca” fark etmeksizin, şirket araçlarınız için her akaryakıt alımında şirketinize sağladığımız tüm avantajlardan yararlandığınız gibi, özel ödeme koşulları ve indirim fırsatlarından da yararlanarak akaryakıt giderlerinizde tasarruf eder.

İş yükü azaltan akaryakıt çözüm

Harcama limitleri belirleyrek tasarruf miktarınızı artırırsınız

Esnek filo yönetimi sağlayan sistem ile şirket araçlarınıza akaryakıt harcama limiti belirleyebilir, gün, hafta, ay ve lokasyon bazlı sınırlamalar tanımlayarak kötüye kullanımı engellersiniz.

Kontrollu akaryakıt kullanımı

Araca tanımlı olmayan yakıtın alınmasını engellersiniz

Kayıtlı plakaya göre, doğru akaryakıtın doğru miktarda tedariğinin güvenle yapılmasını sağlar, hatalı yakıt alımına son verirsiniz.

İş yükü azaltan çözüm

7/24 detaylı rapor alabilirsiniz

Şirket araçlarınızın akaryakıt alımıyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgileri Ticket Online platformundan görüntüleyebilirsiniz.

Onlarca fatura ile uğraşmazsınız

Onlarca fatura arasında kaybolmazsınız

Şirket araçlarınızın tüm yakıt alımları için onlarca fatura ile uğraşmazsınız. Her ayın 15’inde ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez tarafınıza fatura kesilir. Böylece maliyet yönetiminiz kolaylaşır ve operasyonel kolaylık sağlarsınız.

Güvenle ödeme yaparsınız

Akaryakıt ödemelerinizi güvenle yaparsınız

Petrol Ofisi AutoMatic sayesinde akaryakıt alımları için çalışanlarınıza avans vermek, birer kredi kartı tahsis etmek, nakit ödemeleri takip etmek ya da masraf fişi hazırlamak gibi zamanınızı alan operasyonel işlere son verirsiniz!

 

Ticket Car Petrol Ofisi Automatic Başvuru Formu

PO Automatic başvuru formunu doldurun, şirketinizin akaryakıt giderlerinde tasarruf sağlayan en uygun çözüm için sizi arayalım.

Teklif Almak İstediğiniz Akaryakıt Şirketini Seçiniz*
Yetkili Adı Soyadı*
Şirketinizin Adı*
Telefon Numarası*
Araç Sayınız*

* Zorunlu Alan

Size tasarruf sağlayan diğer çözümlerimiz

Çünkü etkin gider yönetiminde uzmanız.
Predefined Presets