Berqnet Firewall Cihazlarında %20 İndirim Fırsatı!

Berqnet

Berqnet, işletmenizi ve itibarınızı siber tehditlere koruyan bir firewall cihazıdır. Logo Yazılım'ın 35 yıllık yazılım geliştirme tecrübesini arkasına alarak, Türkiye’den 10.000’den fazla firma tarafından tercih edilen Berqnet, sizi siber tehditlere karşı korurken KVKK Kişisel Verileri Koruma Kanunu) ve 5651 sayılı yasa gibi önemli kanunlar karşısında da yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlar.

Bununla birlikte Berqnet, 5651 sayılı yasanın isterlerine tam uyumlu ve zaman damgalı olarak internet kayıtlarını eksiksiz bir şekilde tutar ve işletmenizin ortak alanlarında misafirlerinize sunduğunuz internet hizmetinin güvenliğini sağlar. Bu sayede yaşanabilecek olası talihsiz durumlarda yasalara karşı sorumluluğunuzu yerine getirmiş olursunuz. Ayrıca güvenli uzaktan çalışma özellikleri (VPN) sayesinde evden ya da ofis dışında çalışan personellerinizin şirketinize güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlarsınız.

Berqnet, birçok özelliği tek bir üründe tümleşik olarak kullanıcılarına sunan Türkiye’nin %100 yerli firewall’udur.

Kampanya Sona Ermiştir

KATILIM KOŞULLARI

  • Bu kampanya 01.10.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında Edenred – Berqnet Firewall iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya kapsamında Edenred müşterileri, satın alacakları Berqnet Firewall ürünlerinde (bq25s, bq60, bq100, bq200, bq300 ve bq600) %20 indirim kazanacaklardır.
  • Farklı firewall ürün ve markalarından Berqnet Firewall markasına geçecek olan Edenred müşterileri de bu kampanyadan faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında satışa sunulan Berqnet Firewall ürünleri: bq25s, bq60, bq100 bq200, bq300 ve bq600'dür. Uygulanacak olan indirim, Berqnet'in web sitesinde ilan ettiği tavsiye ettiği son kullanıcı fiyat listeleri üzerinden uygulanacaktır. Bu liste dışında farklı yer ve pazar yerlerinden temin edilecek fiyatlardan Berqnet Firewall markası sorumlu tutulamaz.
  • Aktif Koruma Üyeliği alımları ve güncellemeleri bu kampanyaya dahil değildir.
  • Halihazırda Berqnet Firewall'un herhangi bir ürününü kullanan Edenred müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Berqnet Firewall ve Edenred firmaları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Berqnet Firewall cihazlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için 0850 577 23 77 numaralı müşteri destek hattını arayabilir ya da info@berqnet.com üzerinden tüm sorularınızı uzmanlara iletebilirsiniz. Kurumsal web sitesi: www.berqnet.com
  • Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

Predefined Presets
Purchase this theme