SABANCIDx HR Web Uygulaması İlk 6 Ay Hizmet Bedelsiz!

SABANCIDx

SabancıDx, 43 yıllık bilgi teknolojileri deneyimine sahip, pek çok ilke ve başarılı projeye imza atmış BimSA’dan devraldığı güçle ileri veri analitiği ve dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Markada bulunan “X” henüz keşfedilmemiş olanı yansıtmakta ve geleceği temsil etmektedir. Dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerle Sabancı Topluluğu’nun benimsediği “Yeni Neslin Sabancı’sı” yaklaşımında önemli bir rol üstlenmektedir. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle, dünyaya açılma vizyonuyla, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu sürdürmektedir.

HR Web “Dijital İnsan Kaynakları ve Bordrolama Platformu”

18 yılı aşkın süredir, insan kaynakları süreçlerini tek bir çözümde birleştiren HR Web, dijital bir insan kaynakları ve bordrolama platformudur. HR Web odağına dijitalleşmeyi almakla birlikte her zaman insan ve teknolojiyi mükemmel bir uyum içinde birleştirmeyi hedeflemektedir. Dijitalleşen dünyada değişen insan kaynakları süreçlerini, çalışma şekillerini ve çalışan beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen HR Web, 2018 yılında HRTech tarafından “Avrupa’daki en iyi 10 insan kaynakları teknoloji sağlayıcısından biri” olarak seçilmiştir.

Kampanyadan Yararlanabilmek için lütfen Giriş Yapınız >>

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 15 Ocak - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Edenred ve SabancıDx iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya çerçevesinde Edenred müşterileri, SabancıDx HR Web Dijital İnsan Kaynakları ürününü 24 ay süreli olarak sözleşme ile alması durumunda, ilk 6 (altı) aylık HR Web Dijital İnsan Kaynakları ürününe ilişkin aylık hizmet bedeli (SaaS aylık ücreti) alınmayacaktır.
  • Kampanya çerçevesinde HR Web ürüne ilişkin self servis ile mobil uygulama, ürüne ilişkin sözleşme geçerli olduğu süre boyunca ücretsiz olarak müşterilere sunulacaktır.
  • Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya Edenred müşterilerine yapılmaktadır.
  • SabancıDx ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden ya da 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezi'nden öğrenebilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

Predefined Presets
Purchase this theme