Avantajlı Paketler!

1999 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye'nin lider platformu Digiturk, 2016 yılı itibari ile uluslararası dev yayın kuruluşlarından biri olan beIN Media Group'un çatısı altında hizmetlerini devam ettirmektedir. beIN Media Group'un yayıncılık sektöründeki tecrübe ve başarılarıyla birlikte büyümeye devam eden Digiturk, kaliteli kanal ve içerikleri ile üye portföyüne keyifli bir TV deneyimi sunmaktadır.

Kampanya sona ermiştir.

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 5 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Edenred ve Digiturk iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya kapsamında Ticket Restaurant’lılara Filmin Yıldızı Paketi yıllık taahhütlü olmak şartı ile aylık 55 TL olmakla beraber ilk 4 ay % 50 indirimli olacaktır. Taraftar Paketi yıllık taahhütlü olmak şartı ile aylık 109 TL olmakla beraber ilk 3 ay % 50 indirimli olacaktır. Sporun Yıldızı Paketi yıllık taahhütlü olmak şartı ile aylık 139 TL olmakla beraber ilk 3 ay % 50 indirimli olacaktır. Kampanyada bulunan 3 paketten herhangi birinin satın alarak kampanyadan yararlanan Ticket Restaurant'lılar 150 TL değerinde birçok markada geçerli olan Ticket Compliments Fashion hediye çeki kazanacaktır. Ticket Compliments Fashion hediye çekleri Altınyıldız Classics, Ayakkabı Dünyası, Beymen Business, Boyner, Brooks Brothers, Damat Tween, Divarese, D’S Damat, Edwards, Erbil Süel, Gusto, Hotiç, Mudo City, Mudo Collection, NetWork, Que, YKM mağazalarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Ticket Restaurant’lılar kampanya linkinetıklayıp talep formunu doldurması gerekmektedir. Sonrasında 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Çağrı Merkezi tarafından satışın tamamlanması için arama yapılacaktır. Arama sırasında Edenred’lilere özel paketlerden yararlanılmak istendiğinin belirtilmelidir. Satış işlemleri sonrasında kurulum için yetkili servise yönlendirme yapılacaktır.
  • Kampanyadan faydalanan Ticket Restaurant’lılara Digiturk Filmin Yıldızı paketine üye olan abonelere 1 ay Sporun Yıldızı Paketi ve 3 ay Dizi Paketi, Taraftar paketine üye olan abonelere 1 ay Sporun Yıldızı Paketi, 3 ay Dizi ve Film Paketi, Sporun Yıldızı paketine üye olan abonelere 3 ay Dizi ve Film Paketi hediye edilecektir.
  • Hediye olan paketlerden faydalanabilmek için Digiturk’e talep formu doldurulurken veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Üye olduktan sonra 15 gün içinde iznin verilmesi yeterlidir.
  • İç kurulum ücretsiz olup çanak anten ve sarf malzeme ihtiyacı olması durumunda teknik servis ücreti abonelere aittir.
  • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • Digiturk ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya ile ilgili tüm detayları 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

Predefined Presets
Purchase this theme