Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Ticket Plus Food : Üye işyeri alışveriş kartı

Ticket Plus üye işyeri alışveriş kartınızı hemen alın, ödeme gününü beklemeden işletmenizin toptan gıda ihtiyaçlarını Türkiye genelinde birçok farklı noktadan temin etme fırsatı yakalayın. İster mağazadan, ister işletmenize teslimat kolaylığı ile ödeme gününü beklemeden uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfine varın.

İşletmenize ve size sunduğu avantajlar: Nasıl Çalışır, Kimler Faydalanabilir?

Ödeme Gününü Beklemeye Son!

Diyelim ki restoranınıza almanız gereken ihtiyaçlarınız var ama ödeme günü 20 gün sonra! Ticket Plus kart sahipleri için sorun yok. Ticket Plus'la işletmenizdeki ihtiyaçlar anında karşılanır, ödeme günü bekleyerek zaman kaybedilmez. 

İşletmenizde kart ile alışveriş yapılıyorsa POS cihazınızda biriken tutarı kartınıza kolayca aktararak alışverişinizi yapabilirsiniz.

İşletmenizde sadece kupon geçerliyse "Ticket Plus Üye İşyeri Alışveriş Sistemi Teslimat Zarfı" üzerinde Ticket Plus kartınıza yüklenmesini istediğiniz tutarı belirterek kuponlarınızı tarafımıza gönderirsiniz. Belirtmiş olduğunuz tutarı tedarikçi POS cihazlarından kartınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.


Kart Ücreti Yok Aidat Yok!

  • Yıllık Kart Aidatı YOK - Yıllık kart kullanım bedeli yok.
  • Kart Ücreti YOK - Kart basım, dağıtım gibi bedeller yok.

Hemen Başvur

Ticket Plus ile En Uygun Alışveriş!

Ticket Plus üye işyeri alışveriş kartınız ile Bizim Toptan, Zırhlıoğlu ve daha birçok sağlayıcıdan ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla ödeme gününü beklemeden karşılayabilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı firmaların adrese teslimat ayrıcalığından faydalanarak telefonla siparişinizi verebilirsiniz.

Ticket Plus kullanıcılarına özel dönemsel kampanyalardan ve anlaşmalı tedarikçilerin Ticket Plus karta özel sunduğu indirimlerden de faydalanarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Kampanya fırsatı!

Ticket Plus Food ve Fuel kartları için size özel kampanyaları web sitemizden takip edebilirsiniz.

Hemen Başvur

Yaygın Alışveriş Ağı

Türkiye’nin 33 ilinde 350 sağlayıcıda geçerli Ticket Plus üye işyeri alışveriş kartınız ile işletmenizin toptan gıda ihtiyaçlarını ödeme gününü beklemeden karşılayabilir, anlaşmalı sağlayıcıların ücretsiz adrese teslimat imkanından yararlanabilirsiniz.

Üyelerimiz Ne Diyor?

Ticket Restaurant’tan alacağımızı beklemeden Ticket Plus kartımıza yükleme yaparak alışveriş yapabiliyoruz.

Ticket Plus kartla, Ticket Restaurant alacağımızı beklemeden toptancı firmalardan tüm toptan gıda ihtiyaçlarımızı alıyoruz. Üstelik, başka yerde bulamayacağımız oldukça düşük fiyatlardan! Böylece, çok daha kârlı bir şekilde işimizi büyütebiliyoruz.

Mamma Mia
Restoran Sahibi - Murat Güllü

 Tedarikçi Öner

Ticket Restaurant Express kartınızla geçmesini istediğiniz tedarikçileri buradan önerebilirsiniz.