Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Hakkımızda : Edenred Türkiye

Edenred Türkiye

Dünyada ön ödemeli kuponlarla öğle yemeği hizmeti sağlanması sisteminin yaratıcısı ve Türkiye'de yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma olan Edenred, bugün 24.000 kurumsal müşterinin 1,5 milyonu aşkın çalışanına 40.000'in üzerinde restoranda Ticket Restaurant yemek kuponu ve yemek kartı ile hizmet vermektedir.

Edenred Türkiye öğle yemeği hizmetinin yanı sıra, çalışanların hayatını kolaylaştırmak ve firmaların performansını artırmak amacıyla, şirket harcamalarının yönetimi ve kurumsal teşvik ve ödüllendirme alanlarında çok yönlü çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda, sosyal yardım programlarının yönetilmesi konusunda kamu kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Ürün Ve Hizmetlerimiz

Ticket Restaurant

Ticket Restaurant yemek kartı ve yemek kuponları ile çalışanlarınızın öğle yemeği harcamalarında %90’a varan vergi indirimi avantajından yararlanarak yemek maliyetinizi azaltabilirsiniz. Çalışanlarınız Türkiye çapında 40.000 restoran, cafe, market, büfe gibi üye kuruluşlarda seçim özgürlüğünün tadını çıkarırken; siz de motivasyonu ve verimliliği yüksek çalışanlara sahip olmanın keyfine varırsınız. 

Şirketler Kurumlar İş Ortakları Kullanıcılar

Ticket Business Fuel

Ticket Business Fuel ile şirket araçlarınızın akaryakıt harcamalarını daha düşük maliyetle kontrollü ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi'nin geçerli olduğu 1.600 istasyonda geçerli avantajlı satın alma koşullarıyla maliyetlerinizi azaltabilir, tüm harcamaları dilerseniz gün ve tutar bazında sınırlandırabilirsiniz. Araç tanıma veya akaryakıt kartı seçenekleriyle araç kullanıcılarına güvenli ve kolay ödeme seçeneği sunarsınız.

Detaylı Bilgi

Ticket Compliments

Çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi ödüllendirmenin en avantajlı yolu Ticket Compliments kurumsal hediye ve alışveriş kuponları ile 29 seçkin markanın 3.000'i aşkın mağazasında alışveriş özgürlüğü sunarak hediyenizin değerini artırabilirsiniz. Avantajlı satın alma koşulları ile firmanızın teşvik ve ödüllendirme giderlerini tek elden yöneterek zaman, maliyet ve iş yükünden tasarruf edersiniz.

Detaylı Bilgi

Ticket Plus

Ticket Restaurant® iş ortaklarının (restoran, cafe, büfe vb) alışveriş kartı Ticket Plus, işletmelerin pek çok temel ihtiyacını ödeme gününü beklemeden en uygun fiyatlarla satın almalarını sağlamaktadır. İş ortaklarımız dilerlerse satış noktasında bizzat ihtiyaçlarını seçebilir, dilerlerse adrese teslim rahatlığından yararlanabilirler.

Detaylı Bilgi

Ticket Service

Ticket Service sosyal yardım hizmeti ile kamu kuruluşları, sosyal yardım faaliyetlerini etkin bir şekilde yöneterek tüm yardımların amacına uygun bir şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. İhtiyaç sahibi kişilere yapılan giyim, gıda, yakacak, kırtasiye gibi yardımlar Ticket Service sosyal yardım kartları veya kuponları ile dağıtılarak kişilerin ihtiyaçlarını karşılama kolaylığı sunulmaktdır.

Detaylı Bilgi.

Red Club Business

Red Club Business Ticket müşterileri ve üye iş yerleri için kurumsal satın almalarda indirimler sunan bir platformdur. Kurumsal satın almalarınızda Ticket'a özel fiyatlardan yararlanarak Ticket’lı olmanın avantajını yaşayın!

Detaylı Bilgi.

Red Club

Ticket kullanıcılarına özel fırsatlar sunan Red Club, restorandan alışverişe pek çok kategoride indirim fırsatı sunuyor. İndirim ve kampanyalardan hiç bir ön ödeme yapmadan yararlanabilen Ticket’lılar, avantajlı fiyatlarla yıl boyu alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor.

Detaylı Bilgi

1992

 • Ticket Restaurant® markasıyla Türkiye'de ilk uluslararası firma olarak faaliyete başladık.

1998

 • Accor Services adıyla faaliyetimize devam ederek büyümemizi sürdürdük.

2002

 • Yenilikçi ve teknoloji odaklı yaklaşımımızla yemek kartı ürününü hizmete sunduk.

2004

 • Sektördeki ilk ISO 9001 belgesini aldık.

2005

 • Ulusal Kalite Hareketi üyesi olduk.

2006

 • Ticket kullanıcılarına özel online fırsat kulübü Red Club’ı lanse ettik.

2007

 • Kamu kuruluşlarına yönelik Ticket Service sosyal yardım kuponlarını hizmete sunduk.
 • Sektörde ilk “4 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik" belgesini aldık.

2009

 • Kurumsal teşvik ve ödüllendirme ürünü Ticket Compliments hediye kuponlarını hizmete sundu.
 • Ticket Restaurant üyelerine yönelik üye işyeri alışveriş kartı Ticket Plus’ın lansmanını gerçekleştirdi.
 • Hizmet kalitesini sektördeki ilk “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik" belgesi ile bir üst seviyeye taşıdı.

2010

 • 2010’da Accor Grubu'ndan ayrılarak Edenred olarak faaliyet göstermeye başladık.

2013

 • Firmaların akaryakıt harcamalarını verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan Ticket Business Fuel ürünümüzü hizmete sunduk.

Yeniliklerimiz

Ticket Business Fuel
Akaryakıt maliyetinizi azaltın harcamanızı kontrol altına alın.

Ticket Business Fuel ile Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi'nin geçerli olduğu 1.600 istasyondan tüm şirket araçlarınız için avantajlı satın alma koşulları ile akaryakıt alımı yaparak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Şirket araçlarınızın akaryakıt alımlarını gün ve tutar bazında sınırlandırabilir, harcamalarınızı kontrol altına alırsınız. Araç tanıma veya akaryakıt kartı seçenekleriyle araç kullanıcılarına güvenli ve kolay ödeme seçeneği sunarsınız.

Detaylı Bilgi


Bakiyeniz, yüklemeleriniz, size en yakın harcama ve indirim noktaları Ticket Türkiye uygulamasında!

Ticket Restaurant yemek kartlarına ait harcamalarınızı ve kredi yüklemelerinizi anında takip ederken, kartınızı kullanabileceğiniz en yakın harcama noktalarını haritada bulabilirsiniz. Ticket Compliments hediye kuponlarınızı kullanabileceğiniz mağazaları listeleyerek marka ya da AVM seçimine göre filtreleyebilirsiniz. Ticket kullanıcılarına sunulan avantajlı tekliflerden yararlanırsınız.

Detaylı Bilgi

Kalite Sertifikalarımız

Ticket Restaurant - Yemek Kartı & Kuponu 

Kalite standardını daha yükseğe çıkarmak üzere yatırımlarını artırarak sürdüren Edenred; kaliteye verdiği önemi 2004 yılından bu yana aldığı kalite belgeleri ile bir kez daha gözler önüne sermektedir. Sektörde ilk kez alınan ISO 9001:2000 Kalite Belgesi'ni “Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi” takip etmiş ve Edenred 2005 yılında KalDer'in yaşam kalitesinin yükseltilmesi amacıyla başlattığı Ulusal Kalite Hareketi'ne katılmıştır.

İnsan Değerleri

Felsefemiz

Bizim için insan, kıymet verilmesi gereken bir değerdir ve yıllardır bu bakış açısıyla çalışanlarımızın hayatında fark yaratmaya çalışıyoruz!

İnsan Değerleri Açık Pozisyonlar

Rakamlarla Biz Ön ödemeli hizmet kuponları ve kartlarında dünya lideri!

42 ülke

660 bin müşteri

41 milyon kullanıcı

Dünyada Edenred hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Daha Fazla

Şirketler / Kurumlar

Şirketler / Kurumlar

Giriş