Red Club Business Kampanyaları

Şirketinize özel kampanyaları kaçırmayın!

Zivella Ofis Mobilyalarında %15 İndirim Fırsatı!

Zivella’nın tasarım yolculuğu, ofisler, yeni nesil çalışma alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına, yenilikçi ve insan odaklı çözümler sunmak amacıyla 1999 yılında başladı. İstanbul’da yer alan fabrikasında üretim yapan Zivella’nın, yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul, Konya ve Rize’de, yurt dışında ise Azerbaycan ve İngiltere’de toplam yedi mağazası bulunuyor.

İsveç, BAE, Fas, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Mısır, Suudi Arabistan’da temsilcilikleri bulunan Zivella, 37 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Zivella dünyaca ünlü tasarımcıları ve 200 kişilik ekibi ile yarattığı her üründe estetik, kalite ve özgün tasarım anlayışını bir üst seviyeye taşımak, var olduğu her alanda mükemmelliği yakalamak için çalışıyor.

Kampanyadan Yararlanabilmek için lütfen Giriş Yapınız >>
Kampanyadan yararlanmak isteyen Edenred müşterileri, Zivella mağazalarında yapacakları ofis mobilyaları alışverişi sırasında “EDENREDZİVELLA” kampanya kodunu mağaza görevlileri ile paylaşmalı ya da https://www.zivella.com/iletisim/ linki üzerinden verecekleri siparişlerde gerekli bilgilerle birlikte “Mesaj” bölümüne “EDENREDZİVELLA” kampanya kodunu yazmalıdır.

KATILIM KOŞULLARI

  • Kampanya 4 Ağustos - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Edenred ve Zivella Ofis Mobilyaları iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya çerçevesinde Edenred müşterileri Zivella’dan alacakları ürünlerde %35 indirim kazanacaklardır.
  • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • Kampanya Edenred müşterilerine yapılmaktadır.
  • Zivella ve Edenred kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesindenen ya da 444 2266 Edenred Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

Predefined Presets
Purchase this theme