Ticket Restaurant yemek kartı & kuponu

Şirketler & Kurumlar

İş Ortakları (restoran & cafe, büfe)

Son Kullanıcılar

Ticket Compliments hediye & alışveriş kuponu

Bireysel

Kurumsal

Ticket Plus üye iş yeri mağaza & market kartı

Üye İş Yerleri (restoran & cafe, büfe)

Ticket Business Fuel akaryakıt indirim hizmeti

Şirketler & Kurumlar

Kapat

Edenred Araç Çözümleri: Akaryakıt Harcama Yönetimi

Edenred Araç Çözümleri ile şirket araçlarınız için onlarca istasyondan avantajlı satın alma koşulları ile akaryakıt alımı yapabilir, harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Edenred Araç Çözümleri’nin size ve işletmenize sunduğu faydalar:

Akaryakıt alım maliyetiniz azalıyor!

Şirketinize ait araç sayısına ve aylık akaryakıt tüketiminize bağlı olarak Edenred’in size özel sunacağı avantajlı satın alma tekliflerinden faydalanabilir, akaryakıt maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Akaryakıt alırken zaman kaybına son!

Çalışanlarınız, para ödeme, fiş/fatura alma, masraf formu doldurma için zaman kaybetmez, akaryakıt alımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirirler.


Akaryakıt harcamalarınız kontrol altında!

Araç sahiplerinin akaryakıt harcamalarını ihtiyaca göre gün ya da harcama tutarı bazında sınırlandırabilir, sadece sisteme tanımlı araçlar için akaryakıt alımı yapılmasını sağlayarak suistimalleri önleyebilirsiniz.

İstasyonda ödeme yok!

Çalışanlarınıza nakit, kredi kartı tahsis etmek gibi güvenlik riski taşıyan ödeme yöntemlerine karşı firmanız artık Edenred ile güvence altında!

Firmaya özel raporlama sistemi

 • Şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış?
 • Araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış?
 • Araçlarınızın toplam akaryakıt tüketim maliyeti ne kadar?
 • Hangi araç sahibi ne kadar akaryakıt tüketimi yapmış?
 • Hangi araçlarınız belirlediğiniz akaryakıt limitini aşmış?

Tüm bu soruların cevapları Edenred'in firmaya özel raporlama sisteminde!

Raporlama ekranlarında yapabilecekleriniz:

 • Araçlarınızı tanımlayın

  • Her aracınız için isterseniz günlük, aylık veya yıllık olmak üzere öngördüğünüz tutarda akaryakıt alım limitini belirleyebilirsiniz.
  • Sistemde tanımlayacağınız araç listenizi kullanıcı bilgisi (isim, departman, araç sahibi unvanı), araç tipi, yakıt tipi, plaka, marka, il, tarih vb. bilgiler ile özelleştirerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.
  • Listenize yeni araç ekleyebilir, araç çıkartabilir, listelerinizi istediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz.
  • Sisteme araçlarınızın bakım, vergi ödeme, kasko yenileme, lastik değiştirme gibi dönem bilgilerini tanımlayarak sistemin zamanı yaklaşan dönemlerle ilgili hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz.
 • Araçlarınızı takip edin

  • Kilometre takip özelliğine sahip araç tanıma cihazlarının monte edildiği her aracınızın kilometre bilgisine ulaşabilirsiniz
  • Her aracınızın akaryakıt tüketimine ait maliyet bilgisini takip edebilir, araç bazında akaryakıt alımını durdurabilir veya sınırlayabilirsiniz
  • Limit, tüketim, maliyet bilgilerinizi araç özelinde görebileceğiniz gibi kullanıcı, departman ve maliyet merkezi özelinde de takip edebilirsiniz
 • Akaryakıt tüketiminizi raporlayın

  • Harcama özetleriniz, ayın belirli günlerinde adresinize iletilecek fatura ekinde gönderilir.
  • Fatura dökümünü beklemeden istediğiniz zaman sisteme giriş yaparak harcama özetinizi online takip edebilirsiniz.
  • Tanımladığınız araçların akaryakıt tüketimine ait tüm bilgileri raporlayabilirsiniz.
  • Raporlarınızı sadece araç bazında değil, araç sahibi, bölge, il, maliyet merkezi veya departman bazında oluşturabilirsiniz.
  • İstediğiniz kişilerin, sizin belirleyeceğiniz yetki seviyeleri doğrultusunda rapor modülüne erişimlerini sağlayabilirsiniz.
  • Raporlama kriterlerini kişiselleştirebilir, yetki ve tanımlamada değişiklik yapabilir, ihtiyaca göre grafiklerle destekleyebilirsiniz.
  • Raporlarınız, araç tanıma sistemi tanımlandıktan sonra 24 saat içinde aktif hale gelir.

Türkiye’nin en yaygın akaryakıt hizmet ağı!

Edenred Araç Çözümleri ile Türkiye'nin lider akaryakıt firmalarının onlarca istasyonundan şirket araçlarınız için avantajlı satın alma koşulları ile akaryakıt alımı yapabilir, harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz..


Akaryakıt maliyetinizi azaltan en avantajlı çözüm!

Bir çeşit araç kimlik ünitesi olup, araca takılmaz, araç sahibi kartı beraberinde taşır. Bu ünite ile sistem, araç yerine kartı tanır. Kartınıza online sistem üzerinden tanımlayacağınız araç plakası bilgisi yüklenir ve kart tarafınıza teslim edilir.

Kart sahibi, karta tanımlanan limiti dahilinde dolum işlemini gerçekleştirebilir. Dolumun gerçekleşmesi için karta tanımlanmış plaka ile araç plakasının istasyon görevlisi tarafından karşılaştırılarak onaylanması gerekmektedir. Akaryakıt alımı sonunda; doluma ait litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat ve benzeri bilgiler dolum fişi ile araç sahibine teslim edilir. ‘‘Sıklıkla araç değişimi yapan şirketler için en avantajlı çözümdür.’’

Araç Tanıma Sistemi

Araca takılan ve araç bilgilerini içeren kimlik ünitesidir. Bu ünite, araca akaryakıt dolumu ile çalışmaya başlar. Pompa tabancasının aracın deposuna yerleştirilmesiyle merkez ile haberleşme gerçekleşir. Araca ait bilgiler taşıt kimlik ünitesi ve depo anteni vasıtasıyla, istasyon kontrol ünitesine aktarılır. İstasyon kontrol ünitesinden onay alınınca, pompa çalışmaya başlar. Akaryakıt alımı tamamlandığında, doluma ait litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat vs. gibi bilgiler dolum fişi ile araç sahibine teslim edilir.

Mobil Uygulamalar

MyEdenred iPhone ve Android uygulaması ile,

 • Akaryakıt harcamaları gibi tüm akaryakıt işlem detaylarına hızlıca ulaşabilir, 
 • Size en yakın istasyonları görüntüleyebilir,
 • Seçtiğiniz noktaya ulaştıracak en kısa mesafeyi, harita yardımı ile bulabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

İlginizi Çekebilir

Kurumsal Teşvik ve Ödüllendirmede Pratik Çözüm

Birbirinden seçkin markaların 3.000'e yakın satış noktasında geçerli Ticket Compliments hediye ve alışveriş kuponları ile seçimi çalışanlarınıza bırakın, ödülünüzün değerini artırın. Bu benzersiz hizmetten yararlanmak için hemen tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Ticket Restaurant'ın avantajlarla dolu dünyasına katılın!

Ticket Restaurant öğle yemeği çözümü ile %90'a varan vergi avantajından ve size özel sunduğumuz kampanyalardan faydalanarak maliyetlerinizi kontrol altına alabilir, çalışanlarınıza vereceğiniz seçim özgürlüğü ile motivasyonlarını artırabilirsiniz. Ticket Restaurant'ın avantajlı dünyasına katılmak için tıklayın.