Akaryakıt & Hediye & Yemek Kartları | Edenred Kartlarımız
ŞİRKET BÜYÜTME

Akaryakıt & Hediye & Yemek Kartları | Edenred Kartlarımız

Eklenme: 20.01.2022 Güncelleme: 05.01.2023
6 dakika okuma süresi
Ana sayfa > Blog > Akaryakıt & Hediye & Yemek Kartları | Edenred Kartlarımız
 

 

 

Yemek kartı firmaları pazar lideri olan Ticket Restaurant Edenred'in, kurumsal akaryakıt ve hediye çözümlerine göz atın! En avantajlı yemek kartını şimdi seçin!

En Avantajlı Yemek Kartımız: Ticket Restaurant

Günümüzde ödeme araçlarındaki çeşitliliğin önemli bir parçası olan yemek kartları, işletmelerin çalışanlarına yemek ücretlerini önceden yükleyerek sunmuş olduğu bir elektronik ödeme sistemidir. Çalışanlar yemek kartları ile restoran ve kafelerde tek bir yere bağlı olmaksızın yemeklerini yiyebilir, hatta marketlerde yemek kartları ile alışverişlerini bile yapabilir!

Harcama ve ödemelerden büyük ölçüde kazanç sağlatan yemek kartı şirketleri, hem işletme sahiplerine, hem de çalışanlarına birden çok avantaj sunuyor.

Eğer siz de bir işletme sahibiyseniz ve aklınızda farklı yemek kartı isimleri ile yemek kartları karşılaştırmaları yapıyorsanız, sizlere Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en avantajlı yemek kartı Ticket Restaurant Edenred ile sahip olacağınız ayrıcalıkları hemen anlatmak isteriz.

Yemek kartı firmalarının, en çok kullanılan yemek kartları olarak öne çıkan Ticket Restaurant ile çalışan başına 20.000 TL’ye varan vergi tasarrufundan yararlanır, gelir vergisi ödemez, hatta KDV indiriminden faydalanır, tek fatura ile operasyonel kolaylık elde edersiniz.

60.000’i aşkın üye restoran ve kafede kullanım özgürlüğü ile çalışanlarınız dilediklerini yerken, motivasyonları ve işyerine bağlılıkları daha kaliteli öğle yemekleriyle artar ve böylece sağladığınız tasarruf büyümenize ve yeni yatırımlarınıza hız verir.

Dijital Kart alternatifiyle kart basımı ve kargo gibi süreçlerden kurtulur uzak bölgelerdeki çalışanlarınıza bile hiçbir bürokratik işleme tabi olmadan, zahmetsizce anında yemek kartlarını ulaştırabilirsiniz.

Çalışanlarınız için yemek kartı satın almanızdan itibaren Ticket Online sipariş portalından yemek kartlarınıza ait tüm işlemleri 7/24 rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarınız mobil temassız ödeme sistemlerimiz QR kod ile ödeme ve NFC tabanlı EdenredPay ile cep telefonlarıyla hızlı, güvenli ve hijyenik bir şekilde ödeme yapabilir, yemek kartı taşıma veya kaybetme dertlerinden kurtulurlar.

Yemek kartı firmalarını karşılaştırdığımızda görüyoruz ki NFC tabanlı ödeme sistemi teknolojisi sadece en çok kullanılan yemek kartı firması olan Ticket Restaurant Edenred’de bulunuyor.

Edenred Ticket Restaurant yemek kartı ile ilgili detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

En Çok Kullanılan Yemek Kartları

Ticket Restaurant Edenred’in Ipsos iş birliğiyle İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 12 bölgede küçük-orta ve büyük ölçekte 2500 şirketle görüşerek gerçekleştirdiği ‘Yemek Kartı Penetrasyonu ve Pazar Payı’ araştırmasına göre KOBİ veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin her ölçekten şirketin en çok tercih ettiği yemek kartı Ticket Restaurant.

En Avantajlı Yakıt Kartımız: Ticket Car

En çok kullanılan yemek kartı Ticket Restaurant’ın, yemek kartının yanı sıra şirket araçlarına akaryakıt çözümleri sunan ve araç takip sistemi oluşturan Ticket Car Edenred ile işletmeniz, akaryakıt giderlerinden de tasarruf edebilir!

 

Peki neden Ticket Car tercih etmelisiniz?

En avantajlı yakıt kartı olan Ticket Car ile indirimli yakıt alabilir, kontrollü tüketimle ihtiyacınıza göre şirket araçlarınıza dilerseniz akaryakıt indirim kartı satın alabilir dilerseniz de halkalı sistem ya da anahtarlık sistemini tercih edebilirsiniz.

 

BP, Petrol Ofisi ve Total’in EPDK’ya kayıtlı finansal aracısı olarak Ticket Car Edenred size dilediğiniz akaryakıt markası ile çalışma özgürlüğünü sunar ve tek bir aracınız olsa bile şirketiniz her akaryakıt alımında özel ödeme koşulları ve indirim fırsatlarından yararlanabilir. Böylelikle akaryakıt alım maliyetiniz azalırken, ayda 2 fatura ile operasyonel kolaylık elde eder zamandan da tasarruf edersiniz.

 

Ticket Car Edenred sistemine kayıtlı tüm şirket araçlarınızın bakım zamanlamaları, kasko yenilemeleri gibi araç yönetimine ilişkin tüm konularda otomatik uyarı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Detaylı raporlar ile ise şirket araçlarınızın araç tanıma sistemine ait tüm bilgiler hızlı bir şekilde oluşturulur ve grafiklerle desteklenen harcama raporları tarafınıza sunulur.

 

Ticket Car Akaryakıt Çözümleri ile muhasebe işleriyle daha az uğraşır, iş yükünden ve zamandan tasarruf edebilirsiniz! Üstelik çalışanlarınıza avans ya da kredi kartı vermek zorunda kalmazken, çalışanlarınızın da fiş toplamak ya da masraf formu doldurmalarına gerek kalmaz.

Çalışanlarınız anlaşmalı istasyonlarda araçlarından inmeden temassız ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilir, hızlı ve kolay ödeme süreci ile zamandan tasarruf edebilirler.

Edenred Ticket Car Akaryakıt Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

 

En Avantajlı Kurumsal Hediye Kartı: Ticket Compliments

En çok kullanılan yemek kartı Ticket Restaurant’ın, yemek kartının yanı sıra teşvik ve ödüllendirme sistemleri için de şirketinize geniş bir yelpazede seçenek ve çözümler sunan Ticket Compliments Hediye Kartları ile çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza hediye vermek artık çok daha kolay olacak!

Kurumsal hediyeler, çalışanlarınızın kendilerini değerli hissetmesinde ve işlerindeki verimlilik beraberinde üretkenliklerinin artmasında büyük bir öneme sahiptir. Çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızın performanslarını ödüllendirmek ve bağlılıklarını artırmak istiyorsanız Ticket Compliments hediye kartları sizin için en uygun çözüm olacaktır. Özellikle Ramazan ayı yardım kolisi yerine ve bayram, yılbaşı gibi özel günlerde verilecek hediyeler için Ticket Compliments Hediye Kartları tam şirketinize göre! Üstelik Ticket Compliments Hediye Karltarı sayesinde farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek, koli oluşturmak, kolileri taşımak ve saklamak, ardından da dağıtmak gibi yüklerden ve bu süreçlerin maliyetinden de kurtulmuş olacaksınız. Çalışanlarınız da kendi ihtiyaçlarına göre alışverişlerini yapabilecekler.

 

Ticket Compliments kurumsal hediye kartı ile çalışanlarınıza giyimden kozmetiğe, küçük ev aletlerinden elektroniğe ve gıda alışverişinden erzak yardımına kadar onlarca seçkin markanın yüzlerce noktasında binlerce ürün alternatifi arasından kendi beğeni ve ihtiyaçlarına göre alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

Kurumsal alışveriş kartı ile kendi beğeni ve ihtiyaçlarına göre diledikleri hediyeyi seçen çalışanlarınızın yaşam kalitesini ve sadakatini yükseltip yüzlerini güldürebilirsiniz!

Edenred Ticket Compliments hediye çeki ile ilgili detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

 

Predefined Presets